design a architektura

09. října 2016 22:17
Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 31. října 2025 14:51

Máme středně velkou kuchyn, už tak je tam krámů typu varná konvice a toastovac až dost. to bych klidně schovala za nejakou roletku, ale sebralo by to další místo. 

Jak je tam navíc neuklizeny talíř, odmítám vařit. 

Online eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 31. října 2025 15:14
Reakce na Tabea:

Evaeva myslíš dva kameny, tři kaštany, kousek provázku, gumičku, návod k legu, tři post-ity, jedno autíčko a lichou ponožku?

​Jako na kuchyňské lince?
Ja vím, proč nemám deti, bych byla buď v Bohnicich nebo na Mírově... ;)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 31. října 2025 16:06

eM u nás jsou děti vinny jen částečně, zhruba za půlku si můžu sama

Offline 0zero7
Avatar
11706 příspěvků moje polička 31. října 2025 17:49

Marbuša Diky! Strop i zdi jsou bily, kdyby to bylo barevny tak me asi mrskne, mam hodne barevnych veci na stene. 

Offline 0zero7
Avatar
11706 příspěvků moje polička 31. října 2025 17:49
Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. listopadu 2025 07:34

0zero7 ten tvoj byt milujem

Offline Samantha
Avatar
3293 příspěvků moje polička 01. listopadu 2025 08:03
Offline barbucha blogger
Avatar
35599 příspěvků moje polička 01. listopadu 2025 11:09

Janulik03 

A já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli se mi líbí víc u tebe nebo u 0zero7

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. listopadu 2025 12:05

Makara no jasne, prptoze by ji musel umyt pokazde Panvicka je jedna z mnoha veci trvale na lince, protoze to prece potrebuje porad. Vlastne bych rekla, ze odhadem 80%veci ve skrinkach ignoruje a pouziva jen to snad po ruce (rozumej venku na lince). Uz jsem tu psala, ze i skrine moc nepouziva. Bere si veci rovnou vyndane ze susicky a skladuje je na barove zidli

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 01. listopadu 2025 14:21
Offline 0zero7
Avatar
11706 příspěvků moje polička 01. listopadu 2025 22:57

Janulik03 Samantha díky! :)

barbuchano oba. Já bych k Janulik jela hned!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 02. listopadu 2025 20:00

Milý deničku. Uff. už mám věšák, policovej systém nad komodu a objednaný zrcadlo. Otázka je, kdy to někdo přidělá

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. listopadu 2025 20:02

Lama_z_Lana emancipovana zena si poradi :)) a priklepovy vrtacky se neboji

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 02. listopadu 2025 20:07

moora což o to, ale ta police 140x140 má 20 kilo, to mys tacilo jen vynést

Zrcadlo je s osvetlením, k tomu musíme vysekat alektriku, tak na to si teda netroufám. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. listopadu 2025 20:17

Lama_z_Lana elektriku bych taky nesekala. Teda sekala klidne, ale nezapojovala. Tak drzim palce, at to neni "kdyz muz rekne, ze neco udela, tak to udela a neni treba mu to kazdyho pul roku pripominat" :) mas ten byt moc hezkej!

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 02. listopadu 2025 21:00
Reakce na moora:

Lama_z_Lana emancipovana zena si poradi :)) a priklepovy vrtacky se neboji

​No, poté,co si kolega při vrtání poličky utrhl upon bicepsu a to tak, že úplně, si nejsem úplně jistá. Prý to není zas tak výjimečný úraz.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. listopadu 2025 21:55

continuity sis, jak se mu to stalo? Vzdyt nasadis vrtacku na zed a vrtas, je to raz dva? Leda, ze vrtal do panelu?

Online continuity
Avatar
42660 příspěvků moje polička 02. listopadu 2025 22:25

moora no do panelu, příklepem. Koplo ho to, asi nejaka armatura. 

Offline Marbuša
Avatar
1408 příspěvků moje polička 03. listopadu 2025 07:17

0zero7 Zajímavé, tady na té fotce se ty stěny tváří jako vanilková Každopádně to je moc pěkný pokoj. Pro mě je vyšší dívčí rozmístit obrazy.

Offline 0zero7
Avatar
11706 příspěvků moje polička 04. listopadu 2025 01:20

Marbuša Leti to do zluta, taky to vidim, bila se obecne strasne blbe foti, musela bych to zfiltrovat na studenou a to jsem nechtela. U me vzdycky bila, barevny steny nemusim, malokdy to vypada dobre a ne jak v 90s. Ta bila se snese s kupou ruznyho vytvarna to me bavi. A dekuji moc!