Mně by tedy mnohem víc vadila ta prosklená ložnice než prosklená koupelna. Jestlli mě chce někdo šmírovat jak lezu z vany, dobře mu tak
ale ve vitríně bych se nevyspala. Imrvére zatažený závěsy by mě dusily...
Nedávno jsem v tv (jak jsou ty pořady "byt pro milionáře" nebo tak něco) zahlídla myslím kvartýr v NY, obrovskej a celej prosklenej (byť někde ve stodvacátým patře, v dohledu ovšem další věžáky) - ale tam byl prosklenej i celej záchod! Já bych tam nebyla schopná ničeho ![]()

