Dadoo
dnes jsme převzali klíče od stejnyho bytu
a ceka nás drobná rekonstrukce
.
Neee, nebudeme dělat nic zásadního, jen .... No, nakonec půjde beztak vše pryč a kompletka.
Máš to pěkně vymyšlený. My chceme nechat 2 samostatné pokoje, protože není jisté, že budeme využívat dlouhodobě, tak s ohledem na případný pronájem. Takže taky zkusím zdejší mozkový trust ke konzultacím.
