Stará Stanová Kůže v poradku, poklade, nemusis mit peci.
design a architektura
Lilly_Ku Jasný, však jsem psala že ten životní styl se do těch potřeb úložných prostor promítne
Já se asi neumím odprostit při pohledu na jakejkoliv interiér na tu praktickou stránku.
Janulik03 Jsem si to přečetla, abych se dozvěděla, proč tam jsou ty kříže, ale není to napsané. Jinak, to nejsou fotky, ale spíš malůvky, už mě s tím štvou. Jak z toho má člověk něco poznát? ![]()
Stará Stanová Kůže toto je akési celé zvláštne. Tie kríže by mali byt prestupené nohy až na povrch stola. Eeeee, ......
dynda mě by zajímalo, kde je ten orient, jestli ten bambus nakreslenej na zdi?
Muzu se zeptat, jak to mate s vice druhy dreva v jednom pokoji?
Pracujeme na navrhu kuchyne, dle meho patecniho dotazu to asi bude ikea
desku nechci lamino, snazila jsem se to smerovat na kamen (umely/z prachu), ale vychazi nam tam ted sezeni u ostruvku a muz nechce ani jiny povrch na ostruvku a na zbytku kuchyne ani nechce jist na kameni
tak jsem couvla na masiv dub, ale ted mam strach, jak to bude vypadat, protoze mame smrkove dvere a zarubne a na zemi marmoleum, ktere imituje taky nejake drevo
tu zem bychom teoreticky mohli zmenit, kdyz budeme delat i novou podlahu, ale zase ted to mame jednotne pres cely dum a to se mi libi
(podlaha uz takove v dome byla, kdyz jsme ho koupili, asi bys si ten material sama nevybrala, ale se psem to vidim jako nejlepsi reseni, na vsem ostatnim klouze a klape)
dynda to je fakt nehezký, brr
dynda "S tímto pohledem na život v interiéru krásně ladí čistý, minimalistický styl spolu s nekonvenčním prostorovým řešením. " "Obývací pokoj je zařízený v puristickém stylu"
...
asi bychom si měli napřed sjednotit některé pojmy.... :)
No asi, až budu mít chuť na skandi design, vyvěsím švédskou vlajku...
baltik Těžko říct, když jsme to neviděli... :)
Podle popisu bych měla strach, že výsledek bude takový nijaký, zmatený, jestli se ty druhy dřeva liší jen trochu, přesto viditelně.
Jestli trváte na dřevu, asi bych se pokusila zkopírovat jeden z těch dekorů, co tam už jsou.
dynda ježiš to je strašný. To je všechno, jen ne minimalistický a nekonvenční.. A ta sedačka.. ![]()
baltik já mám podlahu dubovou, linku šedou s březovou deskou a březovejma policema. Bukovej stůl a na něm už musí bejt ubrus, na tý dřevěný podlaze už to bylo divný.
A koukám na fotce, že ještě borovicový židle...![]()
Přijde mi, že ale hodně záleží na velikosti místnosti, jednotlivých odstínech (který ale stejně člověk nevidí dopředu) - jak se dřív hodně razilo, že nemaj bejt různý odstíny dřeva - mně to třeba až zas tak nevadí, nemám ráda moc unifikovaný a do detailu sladěný prostory, když je to trochu strakatý, tak je to takový živější, normální k žití, jen ty různý dřeva vypadaj blbě blízko u sebe (zvlášť tvrdý/měkký, odstín studenej/teplej)

Potrefenáhusa No kde se berou v čtvrtích kde jsi synem smrti takový pěkný okna a vysoký stropy?? Já hele budu fakt vomezená...![]()
Mutziputzi musíš bydlet v činžáku z roku 1908, no...
Stará Stanová Kůže kdyz smrkovou desku (jako dvere a zarubne) mit v kuchyni nemuzete, to je mekke drevo, to by bylo asi nejelegantnejsi reseni
no a snazit se trefit do neceho co drevo imituje??
ja jsem si tak planovala, ze vezmeme ten kus podlahy a vybereme desku, ktera se k tomu vic hodi, ale zapomnela jsem na ty dvere (ty jsou taky v celem dome stejne)
Potrefenáhusa u vas to vypada v pohode
baltik podle mě záleží, jak daleko je to od sebe a jakou k tomu vyberete linku, tu už bych určitě nebrala v ničem, co dřevo připomíná. Vono moc stejnýho dřeva vypadá taky blbě
Potrefenáhusa linku pocitame bilou, uplne beze stop dreva :)
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Znamenitým ženám, které si libují v parfumérském umění
Ataratma – vůně pocitů
Nasaj (vůně) v KORY
