design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 11:56

Mulen ty delas domecky pro panenky? A mohla bych je videt? :D

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 12:01

rasaNori vyfotím. Teď tam má syn online hodinu, tak pak.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 12:10

Mulen ty delas domecky???

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 12:35

711990 jeden jsem dělala novej a druhý, (tipla bych tak sedmdesátiletý) jsem opravovala. Ale to byla kompletní rekonstrukce, byl udělanej z hrozných materiálů. Já se pak pochlubím :)

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 12:37

rasaNori 711990 takže že "dělám" domečky je asi hodně nadsazený, když jsou jen dva

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 12:48

Mulen no dva uz jsou mnozny cislo:D jsem moc zvedava!

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 13:00

Mulen tak ale to bude velká změna, pokud zůstane jen nábytek (skřínky) a zbytek (sedačka, barevnost) se změní. Jako aby to nevypadalo, že si tady vyskakuju. My včera zjistili, že děti proskočili gauč, takže nás ta výměna čeká taky dřív, než jsem si myslela.

A domečky bych taky ráda viděla!

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 13:05

Mulen tak já som to zle pochopila. Myslela som, že jde o komplwtnu rekonštrukciu, nie len o zmenu pohovky.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 13:32

paktofonika jako asi fakt půjde jen sedačka a koberec a pod oknem bude nové topení. Ale i tak to bude podle mě změna, ta stávající sedačka je fakt monstrózní a ten nábytek tam teď máme pošoupaný jinak.

MaeGandal děcka takhle skáčou na gauči u našich, tak abych je varovala

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 13:56

Mulen tak naše děti už jsou velké (a koukám, že tam mám hrubku, ale byli to zejména kluci ) a gauče z Ikea máme taky přes 15 let. Takže skákání z jednoho na druhý a bylo. Akorát že minulý týden takhle zničili postel pro hosty, tak už se to nějak nasbíralo. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 14:37

Mulen to zmena to určite bude, ja len že by som ti neradila vyhádzať polku nábytku, keby som to bola vedela :) 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 16:21

Evaeva Mám sametovou sedačku v petrolejové barvě a teda na údržbu si ji absolutně pochvaluju. Když jsem rychlá, tak se přes chloupky nic nestihne zapustit do látky a zatím úplně cajk. Bahno z kočičích tlapek, čokoláda, drobky, červené víno - žádné fleky nejsou. Při běžném úklidu ji vyluxuji a učešu vlhkou utěrkou. Jsem z ní furt hodně nadšená.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 16:44

paktofonika aha, já jsem to tam na začátku psala, ale asi to zaniklo. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:06

Mulen no to vieš, kto to má všetko čítať, mňa vždy zaujmú obrázky

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:15

tohle je ten první, dělaný od píky

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:15

trochu jsem obšlehla Lundby domečky

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:16

Mulen Tak to je opravdu nádhera! Ty dlaždičky v koupelně

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:18

a tohle je ten starý, ten se mi nedaří pořádně vyfotit. V podstatě není hotový ani jeden, u prvního nemám dodělanou terasu

No a je tam vidět kousek toho obýváku

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:19

Sweet Potato dík , dlaždičky pokládat byla fakt piplačka, po jednom

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:19

Mulen to je nádhera