design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:01

Zelena a modra dobre a blbe zde:

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:03



Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:05

0zero7 na denním světle to porovnám. Ale tahle modrá se mi líbí moc. I takováhle žlutá

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:05

0zero7 jj, rozdíl vidím. Přečalounit není problém.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:07

Mulen JO to je krasna zluta!! Super

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:08
Reakce na Mulen:

0zero7 jj, rozdíl vidím. Přečalounit není problém.

​ja nechtela rict, ze nepoznas rozdil!! Promin, to blbe vyznelo! Jen to sem rvu, ze me to bavi. Jdu mrknout jestli nekde nemaj hezkej koberec ke zlute, aspon pro inspiraci. Muzes mit smetanovej? ha ha, videla jsem s cernym vzorem dobrej

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:12

0zero7 no ale možná někdy nepoznám Žlutá by šla možná s šedou?

Smetanovej koberec (z IKEA) jsme měli. Po pár letech, možná i měsících byl strašnej

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:13

A strašně se mi líbí ta podlaha u modré pohovky

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:13

A jsem ráda, že tě to baví, doufám, že se k něčemu dobereme

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:20

Mulen myslím, že žlutá pohovka bude hodně choulostivá. Ale líbí se mi.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:20

Mulen podlaha u modre pohovky je super! Tahle zluta je taky dobra, nelibi se mi akorat zavesy na fotce (ale k tem ja mam averzi celkove, pokud nejsou bily a nesplyvaji) ten koberec tady je dobrej. 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:23

Tak Betty to asi bude

0zero7 dokonce to okno vypadá podobně jak to naše. Mě se bílé vzdušné závěsy taky líbí, ale nám tu odpoledne paří slunko, nevím, jestli by dost zastínily

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:32

Mulen Ten koberec ke zlute jsem myslela spis nejakej prirodni se vzorem, ne bezovej jednobarevnej, to jsem blbe napsala, asi nizsi vlas je praktictejsi taky. Neco sem hodim pro ilustraci.

koberce maj krasny treba tihle https://www.instagram.com/solorugs/ 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:35

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:36

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 23:36

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 06:38
Reakce na 0zero7:



​To je parádne porovnanie. Úplne ma v myslí napadlo že Expectations vs Reality

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 06:42

Mulen no podľa toho, ako vyzerá kreslo, by som sa svetlým farbám asi vyhla. Aktuálne mám svetlohráškovú pohovku a vidno na nej absolútne všetko. Je z takého ako keby brúseného semišu a a i to ma štve, že sú na tom šmuhy podľa smeru vlákna. Plus náchylnost na špinenie...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 06:44
Reakce na 0zero7:

​Toto je pekné. A tá lampa vyzerá ako Chanel primer. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 06:51

paktofonika ha ha ha

ta zluta pohovka je dobre jedovata!