Zelena a modra dobre a blbe zde:
design a architektura


0zero7 na denním světle to porovnám. Ale tahle modrá se mi líbí moc. I takováhle žlutá

0zero7 jj, rozdíl vidím. Přečalounit není problém.
Mulen JO to je krasna zluta!! Super
0zero7 jj, rozdíl vidím. Přečalounit není problém.
ja nechtela rict, ze nepoznas rozdil!! Promin, to blbe vyznelo! Jen to sem rvu, ze me to bavi. Jdu mrknout jestli nekde nemaj hezkej koberec ke zlute, aspon pro inspiraci. Muzes mit smetanovej? ha ha, videla jsem s cernym vzorem dobrej
0zero7 no ale možná někdy nepoznám
Žlutá by šla možná s šedou?
Smetanovej koberec (z IKEA) jsme měli. Po pár letech, možná i měsících byl strašnej ![]()

A strašně se mi líbí ta podlaha u modré pohovky ![]()
A jsem ráda, že tě to baví, doufám, že se k něčemu dobereme ![]()
Mulen myslím, že žlutá pohovka bude hodně choulostivá. Ale líbí se mi.
Mulen podlaha u modre pohovky je super! Tahle zluta je taky dobra, nelibi se mi akorat zavesy na fotce (ale k tem ja mam averzi celkove, pokud nejsou bily a nesplyvaji) ten koberec tady je dobrej.
Mulen Ten koberec ke zlute jsem myslela spis nejakej prirodni se vzorem, ne bezovej jednobarevnej, to jsem blbe napsala, asi nizsi vlas je praktictejsi taky. Neco sem hodim pro ilustraci.
koberce maj krasny treba tihle https://www.instagram.com/solorugs/



Mulen no podľa toho, ako vyzerá kreslo, by som sa svetlým farbám asi vyhla. Aktuálne mám svetlohráškovú pohovku a vidno na nej absolútne všetko. Je z takého ako keby brúseného semišu a a i to ma štve, že sú na tom šmuhy podľa smeru vlákna. Plus náchylnost na špinenie...
paktofonika ha ha ha
ta zluta pohovka je dobre jedovata!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

