design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 15:57

Janulik03 každá izba inej farby. Vtipná móda to bola

Offline Vince Noir
Avatar
příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 16:50
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:16

betsey 2025 promin Ale   Frustrace chapu! 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:17

Janulik03 

tak povleceni necham na seznamu a casem uvidim. Diky!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:18

Mulen houpaci nebo Zeleny? Mam v tom hokej

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:20

Jimik Ty struktury maji super. Divala jsem Se vcera a fakt vybrat tezky!!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:21

rasaNori no nazdar. To je teda monstrum no

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:31

rasaNori Ten sekretář se mi líbí. Bych ho nechala zrenovovat a klidně ho do obýváku nebo jídelny dala.

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 18:49

paktofonika ostatne bolo biele ale obyvacka pomarancova a kuchyna ziarivo zlta. Skusim najst fotky

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 19:17

notna

U nas je problem ze se nevejde a kuchyn s obyvakem pujde jako rekonstrukce posledni, protoze puvodni majitele sice vykopali v te casti podlahu, ale vylili tam pul metra betonu bez izolace, takze drevena podlaha se houpe jak more. Kdyz tam frknem sekretar, tak bude tim mensi motivace do toho kopnout... 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 21:49

0zero7 mám jen jedno, zelený houpací, teď jsem zmatená zas já

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 21:51

0zero7 a ještě jediná vada toho stolku, co jsem sem dávala fotku, že je docela vysokej. Konferenční stolky bývají nižší :(

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 22:10

Mulen je to stolek Pavouk od Halabaly? Se mi libi

Offline Emi
Avatar
1116 příspěvků moje polička 11. listopadu 2020 23:00
Reakce na Mulen:

Ještě tam musí být moje houpací křeslo. 

Jenže to houpací křeslo je na fotce béžové

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 01:56

Emi Mulen jestli Ona to nebude zkreslena blede zelena diky umelymu svetlu?!?

koupila jsem velkej kvetinac dneska, Hugo musi bejt rozdelen. Praskl kvetnik a vubec se dere ven sec muze (Hugo je nejvetsi tchynin jazyk co mam). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 05:10
Reakce na Mulen:

Mulen 

​Mne ten návrh pride taky chaotický. Veľa nábytku na malom priestore. Je tam vlastne 7ks hnedého nábytku. To by som osekala. Je nutné aby ste tam mali dve skrine ešte k tej skrinke pod tv? Ten Halabala stolík je pekný, taký mala babka a ak by sa k sedačke nehodil, tak na neho kľudne môžete dať pod domček. Kreslo má neoslovilo, ale tak myslím, že ak by si ho dala renovovať, tak by vyzeralo dobre. Tá sklenená zástena tam už je, alebo je to plan? Úplne sa mi to nezdá, oddelila by som to asi ináč napríklad hustou vysokou kvetinou, napr. Palmou.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 08:41

Emi jj, je to zkreslená fotka

paktofonika ta zástěna už tam je, je to z takových těch panelů z IKEA a odděluje pracovní kout, oddělit to květinou mě nenapadlo . On je to dost malý pokoj, kdybyste to viděli teď, spadla by vám sáňka , teď je tam navíc ještě veliká klec s osmákama a velká rohová sedačka (počítali jsme kdysi, že přistavíme podkroví a tam by se vlezla...)

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 09:04

Mulen chápu to správně, že nábytek zůstává, je potřeba vybrat barvu sedačky, látky na křesílko a zdi? osobně, protože nemám cit ani dostatek kreativity, bych šla na pinterest a vybrala si fotky, které se mi líbí a podle toho okopírovala barvy. To znamená, že bych hledala něco s hnědým nábytkem a od toho se odpíchla.

pracovní kout bych taky radši oddělila kytkou než zábranou, jestli vůbec. V takhle malém pokoji stejně oddělení nijak prakticky nefunguje (zvuk, oddělení od ostatních to nesplní). Dokonce bych řekla, že tak akorát brání světlu od okna.

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 09:11

Mulen a tady pár barevných kombinací

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 10:15

MaeGandal chápeš to správně, jde jen o rozmístění nábytku, novou sedačku a koberec. Takhle to vypadá, že se moc nezmění, ale ta stará je fakt velká kráva, to myslím udělá hodně. Podobná téhle

To odstínění je tam i kvůli bordelu, je to zárověň i modelářský stůl. Když potřebuju světlo, ty rolety zasunu. Na pinterest kouknu, koukala jsem se i jinam, ale já to z toho pinterestu neumím převést do skutečnosti :(