Janulik03 každá izba inej farby. Vtipná móda to bola ![]()
design a architektura
betsey 2025 promin Ale
Frustrace chapu!
tak povleceni necham na seznamu a casem uvidim. Diky!
Mulen houpaci nebo Zeleny? Mam v tom hokej
Jimik Ty struktury maji super. Divala jsem Se vcera a fakt vybrat tezky!!
rasaNori no nazdar. To je teda monstrum no
rasaNori Ten sekretář se mi líbí. Bych ho nechala zrenovovat a klidně ho do obýváku nebo jídelny dala.
paktofonika ostatne bolo biele ale obyvacka pomarancova a kuchyna ziarivo zlta. Skusim najst fotky
U nas je problem ze se nevejde a kuchyn s obyvakem pujde jako rekonstrukce posledni, protoze puvodni majitele sice vykopali v te casti podlahu, ale vylili tam pul metra betonu bez izolace, takze drevena podlaha se houpe jak more. Kdyz tam frknem sekretar, tak bude tim mensi motivace do toho kopnout...
0zero7 mám jen jedno, zelený houpací, teď jsem zmatená zas já ![]()
0zero7 a ještě jediná vada toho stolku, co jsem sem dávala fotku, že je docela vysokej. Konferenční stolky bývají nižší :(
Mulen je to stolek Pavouk od Halabaly? Se mi libi![]()
Ještě tam musí být moje houpací křeslo.
Jenže to houpací křeslo je na fotce béžové
Mne ten návrh pride taky chaotický. Veľa nábytku na malom priestore. Je tam vlastne 7ks hnedého nábytku. To by som osekala. Je nutné aby ste tam mali dve skrine ešte k tej skrinke pod tv? Ten Halabala stolík je pekný, taký mala babka a ak by sa k sedačke nehodil, tak na neho kľudne môžete dať pod domček. Kreslo má neoslovilo, ale tak myslím, že ak by si ho dala renovovať, tak by vyzeralo dobre. Tá sklenená zástena tam už je, alebo je to plan? Úplne sa mi to nezdá, oddelila by som to asi ináč napríklad hustou vysokou kvetinou, napr. Palmou.
Emi jj, je to zkreslená fotka
paktofonika ta zástěna už tam je, je to z takových těch panelů z IKEA a odděluje pracovní kout, oddělit to květinou mě nenapadlo
. On je to dost malý pokoj, kdybyste to viděli teď, spadla by vám sáňka
, teď je tam navíc ještě veliká klec s osmákama a velká rohová sedačka (počítali jsme kdysi, že přistavíme podkroví a tam by se vlezla...)
Mulen chápu to správně, že nábytek zůstává, je potřeba vybrat barvu sedačky, látky na křesílko a zdi? osobně, protože nemám cit ani dostatek kreativity, bych šla na pinterest a vybrala si fotky, které se mi líbí a podle toho okopírovala barvy. To znamená, že bych hledala něco s hnědým nábytkem a od toho se odpíchla.
pracovní kout bych taky radši oddělila kytkou než zábranou, jestli vůbec. V takhle malém pokoji stejně oddělení nijak prakticky nefunguje (zvuk, oddělení od ostatních to nesplní). Dokonce bych řekla, že tak akorát brání světlu od okna.
MaeGandal chápeš to správně, jde jen o rozmístění nábytku, novou sedačku a koberec. Takhle to vypadá, že se moc nezmění, ale ta stará je fakt velká kráva, to myslím udělá hodně. Podobná téhle

To odstínění je tam i kvůli bordelu, je to zárověň i modelářský stůl. Když potřebuju světlo, ty rolety zasunu. Na pinterest kouknu, koukala jsem se i jinam, ale já to z toho pinterestu neumím převést do skutečnosti :(
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my






