design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:49

Mulen ty domečky jsou vážně super, jsi moc šikovná

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:53

Mulen krasne to je

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:12

Jste všechny zlaté Jako piplacka to je, ale já jinak moc trpělivá nejsem, takže tato výmluva padá

Ono by se toho dalo vyrábět mraky, těch návodů co na Pinterestu je, ale u nas, jak je to mrňavý, tak se to hned poztrácí.

711990 kuš!

Kan krásný. Mamka mela po babicce právě tu knihovnu, co je v podkroví, ale nechtěla mi ji dát, tak jsem si na ebay sehnala tu samou. Tenkrát se vyráběl fakt krásný nábyteček

Online Pinot Noir
Avatar
29783 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:13

Mulen tak to je bomba! Jsi úžasná, z toho by mě jako malou holku nejspíš ranila mrtvice samým štěstím. 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:14

Jinak dcera si s tím přes den hraje a já to pak večer uklízím. Ale tohle miniaturní uklízení mě baví

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:18

Pinot Noir že jsem se nepochlubila dřív! Mám svých 15 minut slávy

Akorát mě pak dcera nutí abych si s ní hrála s panenkama a to už mě tak nebaví

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:24

Mulen to je nádhera, úžasné. Já měla ty nabytecky jako dítě. Máma to schovala, ale teda tohle je opravdu vymakané.

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:36

Mulen Tie domčeky sú úžasné. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:40

Mulen ako si písala, že chceš vlněný koberec, tak já mám z Ikei radu Stokholm a som velmi spokojná. :)

Offline Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:44

Mulen já myslím, že už jsi kdysi psala o renovaci domečku pro panenky. Jsi dobrá, povedly se.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 19:52

dorota continuity dik

Tak Betty jj psala, loni v prosinci

paktofonika podívám se, máme vlastně už cca 15 let vlněný koberec z IKEA v ložnici a jsem s ním spokojená.

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 20:46
Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 21:09

Mulen Ty domečky jsou fakt úžasný. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 21:43

Mulen Teda tyjo! A v prvním bydlí (taky) lemur

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 21:46

Ignis MP Meri andulka01

andulka01 Teď je to takový zoo pokoj (bejval dětskej)

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 22:16

Mulen prej destruktivni! HAHA.

Hele ty potahy na strankach (pohovky) jsou hezky. Libi se mi ten hrubsi. Uz tusis jakou barvu? Asi to chce neco praktickyho, ne uplne svetly. Vynechala bych hnedy a tmave bezovy, to je nuda (ne vzdycky teda, kazda barva samo jde dobre a spatne) Ja kopu za horticovou. Mozna olivova? Seda by sla urcite... ale je to trochu safe a hodne frekventovany ted. Nahod nejakou fotku co nam ukaze jak hnedej je ten nabytek. Jaka hneda, jestli do rezava nebo jina. Klidne z netu neco co ma stejnou barvu

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 22:17

Mulen Ikea ma ty vlneny dobry, malem jsem koupila zlutej do loznice, nakonec neco jinyho teda, ale dobrej byl. (uz ho nedelaji, byl z druhe ruky)

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 22:48

0zero7 zítra to vyfotím na denním světle. Hořticová by se myslím s ním bila, ale možná ne. Mě zaujala ta žlutá, modrá by asi taky šla. Ale co pak křeslo. Pamatuješ, jak jsme říkali, zelená modrá, pro blázna dobrá?

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 22:57

Mulen Modra vypada dobre, ale u toho zalezi nejvic co k tomu je, tahle muze vypadat barevne i mimo, tady to dobre dojedou ty veci na zdi, je todiky tomu fresh. Hele ty parkety u modre pohovky, neni to barva jak mas ty knihovny?

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 22:58

Mulen plus kresilko zeleny muzes nechat predelat na jakou barvu chces. Zelena modra jde i dobre