design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:20

Mulen a i ten nábytok si robila sama?

Online viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:21

Mulen to je neuvěřitelný! seš úžasná

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:28

Mulen wow! na to se dají někde ty prvky koupit? Dveře, okna, světla... a jak je to celé velké? jsi strašně šikovná!

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:32

Moc vám děkuju

Nábytek tak půl na půl, třeba to křeslo dole (někde je zašantročené ještě jedno) , krb a dřez v prvním domečku jsem dělala, většinou podle návodů z pinterestu. Jinak to sháním po Aukru, na německém nebo anglickém ebay a židličky v první kuchyni jsou z vetešnictví v Praze.

Dveře a okna se zaplaťpánbůh dají koupit už hotové.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:34

A světýlka jsou taky půl nová a půl stará, ty jsem většinou musela zprovoznit. U prvního domku mi s elektrikou pomahal táta, u druhého jsem to dělala už sama

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:36

MaeGandal Na té první fotce je v pravém rohu kytka, nevíte pls co je zač?

Mulen Tak ty domečky jsou úplně úchvatný, škoda, že nemám dceru ani vnučku.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:39

Mulen WOW!A ty svetlyka!!!! Kde muzeme objednavat?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:42

Kan tipujem, že Ficus lyrata.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:45

711990 počkej, spočítám si hodiny , co jsem na tom strávila

Kan díky, já měla inspiraci, táta pro nás kdysi vyrobil podobný. Synovec si s tím hraje taky, jen je teda trošku demoliční typ.

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:46

Kan ficus lyrata, jak píše paktofonika

Mulen ty domečky teda jsou! ty světla, římsy pod stropem!

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:49

Mulen waau, to je splneny muj detsky ( vlastne i nynejsi ) sen, nadherne! Delas na zakazku?

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:50

Mulen jeee, domečky  Tím se baví jedna kolegyně z práce. Z rozebranych tužek a korálků a dalších komponent vyrábí světla, nábytek, dokonce i mlýnek na maso, vše v poměru 1:24. V praci mikroskop, po praci domeček

Online EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:52

Mulen domečky jsou úžasný, jsi moc šikovná

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:56

Mulen Ty jo, husta jsi! To jsem nevedela, ze vyrabis! Obdivuju, ja bych na to nemela trpelivost a letelo by to do rohu po pul hodine, krasny jsou, zavidim tem holcickam ( a chlapeckum) co si s tim budou hrat!!! 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 17:58

paktofonika MaeGandal Díky!

Mulen.  Jako dítě jsem měla tento nábytek, vyhrála jsem si s ním hrozně moc a  klukům to nic neříká, koukli na to do krabice a hmmm nic. 

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:00

Mulen wau, tie domčeky sú nádherné, chcem byť tvoja dcéra!

Offline whiskas
Avatar
20932 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:07

Mulen To je naprosto úžasné! Hned bych si pohrála

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:09

Mulen ty si šikovná!

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:18

Mulen to je moc krásný! Až budu jednou v důchodu, postavím taky takový domeček snad už v té době budu mít trpělivost :)

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 12. listopadu 2020 18:23

Mulen a sakra, to bude drahy