design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 06:56

0zero7 vo veľkom svetlom priestore si myslím, že v pohode. V menšom, to už neviem, nemám veľmi bunky na interiérový dizajn.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 07:05

paktofonika teda, ja si te lampy nejdriv nevsimla, je vtipna!:-))

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 07:33

paktofonika jo to chce misto ta barva. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 07:40

0zero7 a toho žltého koberca Stokholm je škoda. Ešte naposledy som ho v Ikei ešte videla. Musím sledovat, či neprestanú predávať i šedý, kúpila by som ešte jeden.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 07:41

paktofonika prý je to z materiálu, který stačí jenom setřív vodou, ale úplně tomu nevěřím. Na tohle by byla lepší modrá, nebo mě napadla podle obrázku 0zero7 tmavě zelená.

A ta lampa je dobrá

Ty koberce k té žluté pohovce jsou parádní. Já bych je dala i k modré nebo zelené

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 07:49

Mulen aha, no to doba pokročila. To by bolo dobré, ak by posielali vzorky a mohla si si to vyskúšať.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 08:30

Mulen no setřeš třeba vylitý čaj, ale ty světlé potahy podle mě za čas zajdou a to jen vodou nepůjde.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 08:58

Evaeva paktofonika no právě, to co slibujou je jedna věc, ale jak to bude fungovat po letech je druhá. Ale jinak ty potahy od sedačky co mám vybrané já jsou snímatelné.

Online Tak Betty
Avatar
6090 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 09:22

Ještě ke žluté pohovce, takhle velký soliter ve výrazné barvě na malým prostoru se brzy okouka.

Offline baltik
Avatar
4966 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 13:22

Nemate prosim tip na peknou a pohodlnou skladaci zidli k jidelnimu stolu? vymyslela jsem si to jako darek pro bratra na vanoce, protoze k nemu chodime slavit vsechny narozeniny, nebot ma nejvetsi dum a stul, ale pote, co jeho deti odrostly detskym stolickam, si uz nemame jak vsichni sednout. diky

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:03
Reakce na Tak Betty:

Ještě ke žluté pohovce, takhle velký soliter ve výrazné barvě na malým prostoru se brzy okouka.

Akorát se docitam na konec, abych to mohla napsat. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:23

Mulen Pokud jde potah oprat tak super! Akorat je to pruda no.

Tak Betty to je pravda, zalezi i kolik ma Mulen m2 ten pokoj, ja jsem to psala uz nahore, ze to chce misto. 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:24

continuity Tak Betty Já si to úplně nemyslím, spíš se bojím toho omatlání.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:28

tak jsem si hrála s barvama té pohovky..

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:30

0zero7 než jsem si vzpoměla, že jsem chtěla tu knihovnu vyfotit na denním světle, začalo se stmívat.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:46

Mulen a na skříňkách sú modré fronty, alebo to skresľuje?

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:53

Mulen uz to bylo ale ta zastena je napevno?

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:54

Mulen myslim, ze tu zlutou mas moc svetlou na tom nakresu, a co ty sedy zdi, rikalas bily. To uplne zmeni tu mistnost ne?

Knihovna je svetlejsi nez jsem myslela, to je fajn!

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:54

paktofonika to zkresluje

Candance no je to privrtane ke stropu

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:55

Mulen no a aká tam je farba? Alebo to je drevo? Steny súhlasím s agentkou, že by asi bolo dobré tam dať bielu, aby to neskreslovalo