design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:55

0zero7 zkusím ztmavit. Zdi rozhodně bílé, barevné období mám chválabohu za sebou

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:56

paktofonika aha, je tam bílá. Ty stěny jsou taky bílé , jen v tomhle pohledu se bohužel jeví šedé :(

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:56

Mulen co dat ty dve knihovny k sobe - misto stolu a stul dat misto domecku ke dverim a ten domecek pred okno a kreslo do stredu mistnosti ke gauci?

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 17:58

Mulen pripadne co dat modelarsky stul k oknu - priznat ho, mas byt ma co pysna a cele sezeni s gaucem posunout trochu ke dverim?

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:09
Reakce na Mulen:

paktofonika aha, je tam bílá. Ty stěny jsou taky bílé , jen v tomhle pohledu se bohužel jeví šedé :(

​aha, to je skoda ze se to zobrazuje jako sedy

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:11
Reakce na Candance:

Mulen co dat ty dve knihovny k sobe, stul dat misto domecku ke dverim a ten domecek pred okno a kreslo do stredu mistnosti ke gauci?

​knihovny spolu kam? Udela ti to dalsi soliter docela velkej, takze to musi fakt byt zamer. Solek kdyz se posune od gauce, tak kam si das drink?

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:12

0zero7 stul modelovaci ke dverim

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:19

Candance aha! O stolku nebyla rec vubec, chapu! Kafe musim dopit :) 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:26

Mulen mne by sa tmavomodrý gauč páčil a asi je to i celkom praktická farba, farebný akcent môže byť vo forme vankúšov, deky, alebo nové čalúnenie na kresle. Predsa len tá hrášková (z vlastnej skúsenosti) nie je úplne dobrá farba na kombinovanie. No a tú zástenu by som dala asi preč. 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:28

Mulen tu zastenu bych dala asi pryc

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:44

Candance Ten modelářský stůl bych úplně nevystrkovala, nedá se tam úplně udržet pořádek. Myslím, že u dveří by zas zavazel. A taky jsou nad ním police, ty jsem tam nestihla dát.

No ta zástěna, pořád nejsem přesvědčena, že ji mám dát pryč, spíš jsem kdyžtak chtěla vyměnit ty panely.

paktofonika začínám se přiklánět k tmavomodrém u gauči, zelená když tak taky tmavá.

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 18:46

Mulen tmavo modry gauc by sa pacil aj mne taky az petrolejovy

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:08

Janulik03 rozhodně je míň náchylný na fleky

ještě pokus se žlutým gaučem 

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:11

Mulen akurat by som nedala citronovo zlty ale tmavsi. A kludne moze byt, 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:12

Janulik03 já v tom programu nemůžu trefit tu správnou žlutou

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:12

Mulen a ta uzka knihovna by nekam jinam nemohla jit? 

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:15

Mulen to je v pohode ja by som to ani nenakreslila

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:19

Candance mohla určitě, teď je u okna vedle toho nízkého podtelevizního kusu.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:19
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 19:25

Mulen myslim, ze uz tak je tam dost rusivych prvku... takze, co bych udelala ja (a nic to samozrejme neznamena :)), zeleny gauc a stejne kreslo, at se to propoji. Bile steny, bile nenapadne se stenou splyvajici zavesy. Zelenou zopakovat treba na polstarich na gauci v ramci nejakeho vzoru. Zrusit tu divnou pricku a oddelit to opticky kvetinou (opet zelena). Koberec bych volila neutral, max cerna a bila. Zvazit, zda nechces investovat do jineho kresla. Tomuhle precalounit pomuze urcite, bohuzel ty podrucky budou hister retro az tak za 20 let. 

A pak ten nabytek... fakt by ho neslo sjednotit? ty ruzne drevene dezeny a vzory to strasne tristi. Pokud ne, tak tim spis bych se osobne drzela toho, co pisu vyse. A ten dum pro panenky.... nesel by dat do jine mistnosti? treba do detskeho pokoje? (pardon )