design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 22:48

MP Meri to se s ním určitě poradím.

Už dám za chvíli pokoj, zkusila jsem to přehodit a s kytkou Jinou vhodnou jsem v tom programu nenašla.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 22:51

continuity fikus benjamin opadá, když je: v průvanu, na slunci, ve stínu, v chladu, v teple, moc vody, málo vody, škaredě se na něj podíváš, vůbec se na něj nedíváš.. zapomněla jsem na něco?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 22:53

Mulen no je to lepšie, ale tej jednej police by som sa zbavila. Tá modrá je fajn, ale len v prípade, že kreslo nebude zelené. Ak zostane zelené tak asi aj ten gauč zelený ako píše jinx . A koberec neutrálny, bez výraznejších vzorov.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 22:57

Mulen s kvetom je to dobre a stale kopem za modru

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 22:57
Reakce na paktofonika:

Mulen na fikus pozor, je to mrcha

​To mi někde uteklo. Co ti proveď?

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 22:57

paktofonika jo Re Mulen navrh Mulen Koberec neutralni urcite. To tam mozna nijak extra navolit nejde. Ty knihovny jsou hlavolam proste no, pokud si je chce nechat. Ty police na stenu misto nich by neslo? Jen zaveseny? To muzes mit po cele delce naproti sedacky

Asi zelena nebo ta zluta by se mi libily vic, ale mozna uplne kecam! Kazdopadne sjednotit kreslo a sedacku je dobry at uz je jakakoliv. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 22:59

MP Meri no ja uz te moji asi 3 listy urvala, ona by idealne mela bejt v terariu pry, ale kdo by si to koupil, ze.... mam tu co ma cerveny listy zespod, krasna je moc, princezna grrr

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 23:00

Mulen opadal! Len tak, zo dňa na deň!

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 23:02

Janulik03

0zero7 paktofonika uvidíme teda, chvíli to teď nechám uležet.

Všem zatím díky , Pomohly jste mi.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 23:03

paktofonika nic pro mě, já potřebuju něco hodně hodně nenáročného

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 23:17

Mulenneni zac, jsem zvedava jak to dopadne. 

Janulik03 Uz vis jaky bude kreslo? andulka01 chvalila ten samet, ze bezudrzbovej, petrolejove modra by byla super!

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 23:20

0zero7 neviem, hodila som cezen petrolejovu deku . Mam este deky aj inych farieb

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 13. listopadu 2020 23:24

viktorka_od splavu MP Meri fíkusy Benjamin nám dva, oba dva přes dvacet let, mnohokrát se se mnou stěhovali, jeden je dokonce panasovany, takže ještě choulostivější a neopadal mi ani jeden nikdy. Občas teda shodí pár listů v reakci na otevřené okno. 

Ten jeden teď skončil hned u okna, ale už vím, kam ho přestěhují, tak snad to zvládne.  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 02:20
Reakce na MP Meri:

jinx Ja bejt dospělá, tak taky v obýváku domeček pro panenky nechci. Ale je to obývák i dětí a s těma tam myslím člověka můžou potkat mnohem horší věci, než jeden domeček. Respektive mít v obýváku z detskejch věci jen domeček, tak bych si asi gratulovala

​pokud je v byte aspon tolik mista, ze deti maji svuj pokoj, tak me o zabordelenem obyvaku plnem detskych kramu "protoze deti" nepresvedcis (nemluvim o nejakych par provoznich hrackach, ktere se sklidi). Fakt ne, hele  

Offline jitřenka
Avatar
716 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 07:35

Mulen - návrh s kytkou je z toho nejlepší, co zkusit odstíny jedné barvy , gauč a křeslo není sestava, tak gauč tmavě modrý a křeslo do světle modré. Nebo gauč petrolejový a křeslo ve světlejší zelené. Koberec  neutrální. 

Domečky jsou úžasné. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 08:39

0zero7 tak som to kreslo odfotila. 

A premyslali sme bad zamatom

Priklanam sa k tmavemu

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 08:48

jinx Nepotrebuju te přesvědčovat, každá mluvíme o něčem jiným. Nemluvím o zabordelenym obýváku, ale o tom, ze v obýváku je tam pro dospělé několik věci - knihovna, kytara, stůl, křeslo, možná počítač ... ty dvě děti tam mají co? Jeden domeček. To mi fakt nepřijde nepřiměřenej poměr, natož abych měla tendence to stahovat na nulu. 

Ekvivalent k provozním hrackam jsou rozectene knihy a časopisy na stole, bordel na modelarskem stole, rozložené noty ke kytaře apod.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 08:56

MP Meri tak ono jde spis o to, ze ja ten domecek nevnimam jako dekoraci nebo neco, co bych tam touzila mit vystavene. Prijde mi to jako provizorium, nez zamer. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 08:56

MP Meri ty si to dobre sformulovala, proste je to miestnost pre vsetkych.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 09:04

Janulik03 jasne, a ja bych ty deti nejradeji div ze nevysoupla pred dum   no, ja bych si to do obyvaku trvale nedala ani nahodou, jini, at si tam daji, co je jim libo. Jen jsem napsala svuj nazor na to, cim by se tomu obyvaku dalo pomoct.