design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 21. listopadu 2020 08:03

brrr To by se mi taky libilo! Ale je to pletenina textilni. Vetsi sirku nemeli a na delku bych to blbe "balila" na ram. S pletenym vzorem jsem nechtela. Meli s copanama. Sakrys, to by bylo dobry! Me to ani nenapadlo, protoze jsem Siri's nenasla, to bych jinak vyuzila!! Jo a Hlavne zadnej "doplnek" ladici nebude. Na to jsem alergicka. A dik!!

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 21. listopadu 2020 16:15

0zero7 dobre to je a ked sa ti trochu opozera das zmenu napriklad tu s copanama. Prax uz mas  

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 06:12

Janulik03 nic takovyho!!! Stacilo. Ale prisla lampa. Dobra je

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 08:55

0zero7 uka

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 21:05
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 21:09

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 03:52

0zero7 ta je dobra. Tento typ lampy je superhodi s takmer vsade

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 04:02

0zero7 dorazili skrinky na chodbu dufam ze ich osdi do konca tyzdna a bude miesto na odkladanie len aby saeste vosla aj elzicka so svojim pelechom . A nevieme s dohodnut na vrchnej doske skrinky su biele s dvierkami a na dlzku maju 2,5m. Chcela som drevo ktore naolejujem tak uvidime. 

Navrh bol takyto

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 08:12

Skrinek v predsini neni nikdy dost  

Hlasuju za drevenou desku

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 08:27

@0zero7 neni ta deka krive? Vidim to na kazde fotce

Offline DruI
Avatar
5562 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 09:35

Janulik03 Vy to máte doma takové příjemné a útulné na pohled :o) Taky by se mi tam líbila dřevěna naolejovaná deska.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 17:01

Janulik03 Se tesim, az je budes mit na chodbe! Drevo za me taky. 

Candance neni :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 17:47

Janulik03 drevená doska bude určite super a hlasujem aby ste Elzičku presťahovali od obývačky :) A moc pekný lopatkovec, mojím sa nie úplne darí čo sme začali kúriť. 

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 17:56

Janulik03 I takhle je ta chodba moc prijemna, ale chapu nutnost odkladacich mist, nam to ted v zime v predsini uplne pretejka! Ty obrazky vypadaji moc hezky, to jsou nejake rodinne fotky? 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 18:18

paktofonika elzicka he tam kde my len v noci spi u seba uvidime ako to vyjde. 

Karja ano rodinne fotky stare aj menej stare. 

A dik baby

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 18:20

Janulik03 no určite, že u seba

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 22:00

paktofonika no je pravda ze rano niekedy gauc byva teply ake to len nestihne vychladnut od vecera  elzicku sme tam nenacapali lezkat.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 25. listopadu 2020 17:03

0zero7 tak skrinka je zmontovana. Dizajn je uz namne. Premyslam ze tu dosku namorim bielym olejom a na dvierka dam cierne gombikove uchytky. 

Jo a este ju vycentrujeme zaberieme kusok elzickinho pelechu. 

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 25. listopadu 2020 17:38

Janulik03 Ty to máš doma tak krásný. Skříňka je super. Tu máš od truhláře nebo hotovou?

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 25. listopadu 2020 17:45

crazydaisy muz  v stolarskej dielni vyrobu korpusov sam zmontoval vcera sme kupili vrchnu dosku zatial je polozena surova a teraz musim naolejovat len sa mi tusim viac bude pacit s bielym olejom aby vynikla kresba dreva ako morenana tmavsie. A dakujem si mila

kym som prisla dnes z prace skrinky ma uz cakali a ze elzicka nechcela dovolit posunut pelech