design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 09:08

Mulen docitam se zpožděním a ten domeček mi přijde úplně uzasnej  bejt holcicka, tak ho chci určitě hned vedle postele a nehnula bych se od nej 

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 09:35
Reakce na jinx:

MP Meri tak ono jde spis o to, ze ja ten domecek nevnimam jako dekoraci nebo neco, co bych tam touzila mit vystavene. Prijde mi to jako provizorium, nez zamer. 

​Jasný, já ty dětský věci vnímám víceméně stejně, ono nic než provizorium to vlastně není. Protože stejně, jak dlouho je to bude bavit? Rok, dva - když máš štěstí, jinak i míň ... a domeček mi přijde ještě jako dobrá varianta, ještě by tam mohl bejt obří bagr nebo jeřáb, nějaké veledílo z lega, stůl s vodovkama, bazén s kuličkama nebo krabice plastovýho šrotu. Takže za mě prostě pořád dobrý, minimalistický vlastně

Jinak samozřejmě jen názory na obou stranách, my v tom nežijeme, takže ať si to u Mulenů zaříděj po svým

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 10:10

0zero7 Hele a nechceš na té stěně nechat jen ty zelené pásky místo obrazů?

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 10:11

Mulen Možná jsem to nepostřehla, ale co je na té zdi směrem k nám? Nešla by tam šoupnout ta větší knihovna?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 10:44

brrr tam je stôl s domčekom a nad ním tuším police, keď som to správne pochopila. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 11:11

jinx jezis to som nenapisala a uprimne som si to ani nepomyslela. 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 12:30

jitřenka to nezní špatně a díky :)

Hele ten domeček tam chci hlavně já, Protože večer, jak se setmí, tak ho rozsvítím a kochám se!

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 12:32

brrr paktofonika je tam teď knihovna, která půjde pryč, takže vy tam ta větší soupnout možná šla. To mě nenapadlo!

Potrefenáhusa diky

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 12:34

Janulik03 takovýhle křeslo jsme měli taky a tchán ho rozštípal než jsme stačili něco říct A to jinak nikdy nic nevyhodí, je tak trochu hromadič

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 12:36

Mulen já mám pro tebe pochopení. My máme v obýváku to obří lego, jak tu někdo psal.

V byte mají být věci, co nám dělají radost 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 13:10

continuity Ale teda nesmí být toho zase moc.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 15:27

continuity jo, my mame lego raketu v obyvaku, i kdyz ted teda docasne musela nahoru na kuchynsky skrinky, aby byla z dosahu malyho nicitele. A kamaradka ma v zadveri polici s celym mesteckem z tech jednotlivejch baraku, je to hrozne krasny. 

Offline coralline
Avatar
2304 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 16:55

Na youtube běží Open House Worldwide. Dá se to vrátit, program je tady.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 17:49

brrr Bych usetrila znacne!!!! Ale chvili tam budou teda, musim to dukladne zvazit vsechno haha 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 17:50

Janulik03 Tmavej samet super. Druha dobra, ale samet Ma vetsi koule

Online Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 18:24
Reakce na brrr:

0zero7 Hele a nechceš na té stěně nechat jen ty zelené pásky místo obrazů?

​To je teda dekadentní dost, to je pravda!!!

Janulik03 To je Halabala?  To bych brala hned, hlasuju pro tmavou! 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 19:01

Garfie ano halabala a pavuci stolik sme mali ten spadol chlapom z balkona ked ho spustali

tiez sme za tmavy len musime cakat az bude termin

Online Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 19:30

Janulik03 Jeje, toho je škoda :-(

Nemáte termín? Já si nechala čalounit křeslo během jarní koronakrize a pán byl vysloveně rád, že má práci :-) Udělal to do týdne  (dost jsem na to spěchala, protože jsem ho potřebovala odstěhovat do Itálie).

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 20:08

Garfie mame volat po novom roku

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 14. listopadu 2020 21:05

Janulik03 tmavy. Je fakt pekny