design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:25

Pinot Noir Okamura si staví poměrně neortodoxní dům v Břevnově

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:26
Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:38

Tulipe Lamicka ježiš, to je blbý. Chtěla bych to vidět zevnitř. A nebo asi nechtěla

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:44

Ty kraso, tak tam bych nechtela hledat ztraceny klice!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:48

Pinot Noir já asi chtěla

Karja člověk ani nemusí nic hledat, to bude jako žít v únikovce

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:48

Pinot Noir to jsem si vzpomněla na pravidlo, že akvarijní rybičky nesmí mít takové to kulaté akvárium, protože se tam zblázní. Tak asi tak. Možná v tom Pitomio dostane psotník a bude to. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:53

Tulipe na Břevnově :)

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 06. prosince 2020 21:57

Lamicka

To ma beztak kvuli pripadnejm policejnim raziim, to proste nedas, ten pudorys je silenej!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 07:08
Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 09:09

"A byla tam věž a jestě jedna věž... a bylo to vošklivý!"

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 09:19

Pinot Noir Lamicka Já bych to chtěla zevnitř vidět určitě!!! 

continuity Já bych na to nespoléhala, vem si jurty nebo africké domy....obávám se, že Pitomio už se stejně víc pomást nemůže.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 09:25

Vypadá to jak postaveny z rulicek od toaleťáku

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 09:27

Garfie V lete jsme byli s kamarady na dovolene v pronajate chalupe. Zarizovala to kamaradka, co moc neresi, zadala si Krusne hory, bazen, sauna a objednala. Na bazen zima, sauna nefungovala, dum byl desna splacanina, tolik urovni a propojeni jsem nikdy nevidela, ale deti (9 osob od 3 do 10 let) si to naramne uzily.

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 07. prosince 2020 10:52

Lamicka Úrovně a propojení zní super!  Úplně si tam dovedu představit svoje děti, dodneška si pamatuju, jak jsme my jako malí milovali, že babička měla "probíhací" dům, dá se v něm běhat kolem dokola...

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:11

Garfie naši majú byt, v ktorom sme sa ako deti naháňali dokola. Teraz to robia sestrine deti s mojim psom.Tá radosť sa nedá popísať.

A tie toaleťáky z fotky vyzerajú strašne.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2020 17:44

pecka naši taky mají obíhací byt. A u babičky se obíhalo přes balkón, heč!

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 19:47

Garfie My mame jenom obihaci krb, ovsem s vlozkou prosklenou ze dvou stran, takze je videt skrz nej, a musim rict, ze to zabavilo zatim vsechny deti, co k nam prisly na navstevu Honi se okolo a my dospeli si zatim aspon popovidame

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 20:30
Reakce na pecka:

Garfie naši majú byt, v ktorom sme sa ako deti naháňali dokola. Teraz to robia sestrine deti s mojim psom.Tá radosť sa nedá popísať.

A tie toaleťáky z fotky vyzerajú strašne.

​obihaci byt je jedna z top vzpominek z detstvi! A kdyz je navic ve vile, kde jsou takove byty dva...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 21:21

pecka taky jsme meli obihaci byt. A na Vanoce, kdyz jsme cihali v kuchyni, az prijde Jezisek, tata to vzal druhou stranou do toho prostredniho pokoje, zapálil svicky a prskavky a zazvonil. Dlouho trvalo, nez jsme to prokoukli.

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 21:30

A teď si představte, že já sem se narodila do obíhacího bytu a mý rodiče jedny ty dveře nechali zazdít