design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 21:33

Ounz  To je týrání neviňátek!!!

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 21:37

Naši majú tiež obiehaci byt, obieha už druhá generácia (moje deti)

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 21:38

Evaeva Obíhací balkón, v osmým patře, s osmiletejma dětma! Moje zpětná noční můra ! Holky na to teda vzpomínají rády

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2020 21:46

Isca já myslím, že tady bylo vysoké zděné zábradlí. Jinak to bylo šesté patro:) Ale my tam moc nechodili, spíš babička k nám. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 21:51

Ounz hamba!

Offline Sedmá z devíti
Avatar
příspěvků moje polička 11. prosince 2020 22:09

Mě fascinoval byt z filmu Snílci od Bertolucciho. Ta chodba kolem celého bytu. Znáte? 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 22:19

Garfie  moora  no že jo! 

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 22:55

Jé, babička a děda měli obíhací byt...obíhat teda bylo zakázáno, on to byl relativně malý byt, všude přidělené dveře, ale stejně jsem vždycky byla nadšená, že se tam dá chodit dokolečka

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 11. prosince 2020 23:30

Taky jsme měli obíhací byt! Všechny místnosti za sebou, všechny průchozí, to vše do U. Z prvního konce vedly dveře rovnou na chodbu, z druhého do špajzu a pak ze špajzu na tutéž chodbu. Na té chodbě byl záchod.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 07:35

Ounz to je strasna podpasovka! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 08:33

Ounz chudinko, taky jsem vyrostla v obíhacím bytě

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 09:59

Hlásím dětství v domě s dvěma obíhacími patry, obrovské byty. Boží to bylo, všechny dětské návštěvy si to neskutečně užívaly. Přes chodbu se jeden čas mohla udělat ještě osmička, do přestavby.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 14:37

Nas teda ten obihaci byt moc nebavil, protoze v zadne mistnosti nebylo soukromi, vsema se prochazelo. Zavidela jsem kamaradkam, ktere mely svuj pokoj a nikdo jim tamtudy necoural.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 14:41

Kokoska Taky bych bývala dala přednost noře. A až v dospělosti mi došlo, že minimálně troje dveře v každé místnosti mají i stinné stránky - strašně málo volných zdí.

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 15:03

A ještě teda..můj první samostatnej pronájem (na ten byt pořád vzpomínam, byl skvělej) - zástavba z 50. let, ale byt měl dlouhou chodbu do L, z který se dveřma vcházelo do jednotlivejch místností a na konci toho elka byla ložnice. Koupila sem si tam několik dlouhejch koberečků. No a pak sem dostala kocoura, jehož největší závava bylo se rozběhnout, naskočit na kobereček a surfovat po tej chodbě. Když je úplně domuchlal, přišel si mňouknout o narovnání  Jo a muselo bejt všude otevřeno a on běhal tam a zpátky

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 15:47
Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 17:37

My máme jen probíhací byt. Má napříč dlouhou chodbu a věčně se tam udehrávají různé závody.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 18:03

My měli obíhací hájenku - dlouhou chodbu plnou trofejí, kožešin a zbraní na stěnách, toho se většina děcek bála, a průchozí pokoje, ale mezi nimi ložnice rodičů, kam jsme s kamarády nesměli páchnout, takže to klidně mohlo být zazděné.

Jo a ta chodba byla jak na hradě. Když brácha dostal k Vánocům dospělé kolo a bylo moc sněhu, projížděl se tou chodbou.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. prosince 2020 20:16

Kokoska u nás se obíhalo chodba, kuchyně, obývák. Tam ten konflikt tvořila ta kuchyně, to je pravda.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 15:26

Tak si zrovna zkouším sedět na sedačce Levi od Jecha. A mám strach, že má moc nízká záda, teď se mi sedí fajn, ale co po delší době