design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 14. prosince 2020 16:52
Reakce na Mulen:

Tak si zrovna zkouším sedět na sedačce Levi od Jecha. A mám strach, že má moc nízká záda, teď se mi sedí fajn, ale co po delší době

​Myslím, že dělají i hlavové opěrky k této sedačce. Nám tedy nechybí

A to teď s miminkem na té sedačce skoro žiju. 

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 18:17

Jimik něco podobného jsem potřebovala slyšet no uvidíme co na to manžel. Má skoro dva metry, myslím že opěrka by asi byla na místě.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. prosince 2020 18:22

Mulen mě přijde, že záleží, jestli si dáváte nohy nahoru. Pokud ano, tak pak je potřeba mít tu opěrku vyšší, alespoň já ji potřebuju.

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 19:42

Evaeva to naštěstí moc neděláme

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 19:42
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 20:38

Pantone 2021 Ultimate Grey 17-5104 a Illuminating 13-0647

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 20:46

0zero7 Taky mi to přišlo, šedá a zářivě žlutá. Kamarádká už komentovala, že svatební kytice bude výzva, ale namám obavu v čr se to moc nechytá.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 14. prosince 2020 21:31

KanSvatebni kytice "do barvy" je peklo obecne aj aj

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 15. prosince 2020 12:30

0zero7 

Tak 2021 není úplně v mých barvách, ale jako kombinace líbí. Což mi připomíná, že bych si měla konečně taky koupit nový vzorníky.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. prosince 2020 20:03

0zero7Dnes je to všechno do barvy a stylu, ať jde o svatbu, bydlení nebo Vánoce, né teda všechno a všichni, ale z některých tu křeč cítím.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 15. prosince 2020 20:20

Kan No prave, je to hrozne krecovity pak! 

andulka01 Seda je ok, ale ta zluta, ta ZLUTA krasna!

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 17. prosince 2020 19:44

Kan 

Já se barvám vyhejbám odjakživa - jak na hadrech, tak i v bytě. A tuhle mě chválila snacha: že svoje rodiče má ráda, ale byt mají poněkud pestřejší, a proto se jí tak u mě líbí, že tady nic barevnýho nemám... K čemuž synek zlovolně dodal že má naprostou pravdu, neboť můj byt lehce připomíná márnici

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 15:57

barbucha Tak můj syn nazval byt kde vyrůstal a který prošel po jeho odchodu rekonstrukcí, holobytem. Žádnou úctu a ani vkus, ti hadi nemají.

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 20:50

Uz to tu mozna kdysi probehlo, ale neni nejakej program jako takovy architektonicky malovani pro debily/ehm pro zabavu? Jen tak abych si pohrala s umistenim domu v pozemku, nejak pokoje nactrla, poprehazela. Mame vybranej dum, co plus minus chceme, I architekta, ale nez to s nim zacneme resit, tak bych to uz chtela mit ty zmeny a moznosti oproti projektu trochu promyslene.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. prosince 2020 20:54

Karja můžeš zkusit SketchUp. 

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 18. prosince 2020 20:56

Evaeva Ou diky, snad si s tim muj notebook bude rozumet, odchazi do vecnych lovist a nejsem schopna si vybrat novej.

Offline barbucha blogger
Avatar
35637 příspěvků moje polička 19. prosince 2020 10:20

Kan 

Nemají. Bedničky vod rajčat na ně!

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 16:01

Měla bych dotaz na brněnské - vzhledem k tomu, že se mi rozpadá byt (staré instalace, elektrika ap.)  který jsem koupila před třinácti lety se záměrem ho spravit, a stále se k tomu nedokopala, stojím teď před dilematem -  buď ho zrekonstruovat, nebo prodat (děti se mezitím odstěhovaly) a koupit menší. Máte prosím v Brně někdo dobrou zkušenost s nějakou brněnskou realitkou, která je schopna s prodejem a koupí pomoct, a nejenom vybrat provizi, anebo se slušnou stavební firmou (popř.  i architektem, nebo člověkem na stavební dozor) ? Byla bych vděčná za jakékoli tipy.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 17:05

Isca nam delala rekonstrukci domu tato firma, uz je to tedy par let zpet a tehdejsi stavbyvedouci tam uz nepracuje. ale byli velice spolehlivi, bez problemu, majitele povazuju za feroveho cloveka. ja bych se ohledne prodeje vs rekonstrukce rozhodla podle lokality - jestli se ti v miste libi nestehovsla bych se, pokud moc ne hledala bych lepsi.. interier upravis lokalitu ne.

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 28. prosince 2020 17:41

viktorka_od splavu Děkuju za tip. Ještě jsem teda měla dodat, že je to panelákový byt. V místě se mi líbí, jen je ten 3+1 na jednu osobu asi moc, což by byl ten důvod stěhování.