design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2021 12:07

Mrakoplas to určitě, mě to právě často přišlo takové vachrlaté. Ale na tu mojí šířku to ani nedělají.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:07

Evaeva mne práve trúba pod varnou doskou vyhovuje. Ale zas na druhú stranu ak by som mala umývačku vysoko, nemohli by mi ti moji pomocníci pomáhať vykladať

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2021 12:08

Mrakoplas to je pravda. Já jsem zas ráda za tu vyšší troubu, malý je hrozný všetečka a určitě by jí otvíral.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2021 12:09

Potrefenáhusa jo, já si představila to, co mám doma. Právě to mám v široké skříni.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:14
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:15

Evaeva mame to co ty a jeste o jeden suflik vys, pomuze i ten, fakt, a mohl byt klidne i ten uplne horni.

ta skrin co vyjede cela se uz moc nedoporucuje, jestli to nekde delaji jen takhle, sla bych jinam

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:44

viktorka_od splavu kde sa to neodporúča, to ma zaujíma.  A prečo by to niekde robili len jedným spôsobom? Všade ti spravia to, čo chces.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:46

Evaeva trúbu tiež otvárajú, ešteže to má detskú poistku. Aj keď tu na práčke dokázal otvoriť syn už v roku

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:47

Mrakoplas v kuchynskem studiu se to neodporuca:-) a ne neni to pravda, par jsem jich obesla a ne vsude nabizeli co jsem chtela

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:52

viktorka_od splavu jaj tak na existenciu kuchynských štúdií som už aj zabudla :) u nás robia kuchyne na mieru hlavne stolárstva a tí mi zabezpečili všetko, čo som si vymyslela. Jako občas krútil hlavou ale keď to zmontovali, uznanlivo povedal, že to vyzerá super . Ale teda natrapila som sa s jej plánovaním hodne :/

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 23. února 2021 12:55

viktorka_od splavu a kvôli čomu to neodporúčajú, kvôli váhe? Asi to musí byť ťažké. Aj keď pred dvoma rokmi som na výstave bývania videla aj super premakane a zjavne pevné a kvalitné systémy s rôznymi vychytavkami. Okamžite som ich zatúžila mať až kým som sa nepozrela na cenu.

Offline Garfie
Avatar
28438 příspěvků moje polička 23. února 2021 13:21

viktorka_od splavu Proč se to nedoporučuje? Já ji měla (koupila jsem ji s domem :-)), ale byla u zdi a to je teda dost nepraktické, když se k tomu nemůžeš dostat z obou stran-asi jako v té skříni, co máš ty. Ale zase ty jednotlivé šuplíky jsou fajn, je to asi trochu přehlednější. 

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 23. února 2021 13:43

Mrakoplas Garfie Je to hodně těžké. Mama ma jen asi 30 cm širokou a do stropu, ale používá jako spajz, takže mouka, cukr, a je to těžké na vysunutí. Já mám systém jako viktorka_od splavu skříň se suplikama a jsem spokojená  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2021 14:16

viktorka_od splavu ta moje je dvakrát tak široká, stejně bych potřebovala židličku:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. února 2021 14:17

Mrakoplas jak jsem to napsala, tak jsem se zamyslela, jestli taky dětskou pojistku nemá. Určitě ne fyzickou, ale při pyrolýze taky nejde otevřít

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 23. února 2021 14:26

Ségra má ten vysoký úzký vysuv a je s ním spokojená.  

Já mám široký rozděleny na dva a je to do vysky těch cca 120 cm a z polic, které jsou nad tím me berou všichni čerti. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 23. února 2021 14:26

Mrakoplas no to by ses musela zeptat. chlapek co mi delal uz druhou kuchyn (celkem mam treti), povidal ze to je zastarale, tyhle jednotlive sufliky jsou modernejsi a lepsi. jasne, vychytavek je milion, ja uz celkem vedela co chci "za kazdou cenu" a co ne

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 23. února 2021 14:28

Evaeva no to je jedno, ja tam prd dosahnu i ze zidle, kdybych to mohla vysunout dosahnu aspon na to co je po stranach continuity

Offline notna
Avatar
9383 příspěvků moje polička 23. února 2021 23:01
Reakce na Mrakoplas:

Potrefenáhusa Ja som zas chcela umývačku vo výške, k nej sa zohybam sto krát za deň. Ani to mi nevyšlo

​Některé myčky mají ten spodní koš vysouvací do výšky.

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 24. února 2021 15:56

Karja 

Já ti chtěla napsat, že jestlil si ten sloup neodprosadíš, seš u mě mrtvej Homolka Takže velká gratulace. Víš jak, líná huba... 

Edit A přiznám se, že já jsem jednu prkotinu neprosadila a teď už toho lituje i druhá strana. Takže tak, ženo.