design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:06

999 

Nic jiného bych ani nečekala, ale když si představím už jenom to, jak ti řemeslníci milujou, když jim koukáš pod ruce... A tady pán čekal před každým čtverečkem na verdikt

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:08

dynda Tak aai mu to utkvělo, pořád ten příběh dává k dobru :-).

A jak jsem mu koukala pod ty ruce, tak jsem se to docela naučila :-).

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:18

dynda tak kdyby řemeslnící dělali svoji práci jak mají, nikdo jim pod ruce koukat nebude. Když mi potřetí lepili kalené sklo do kuchyně, stála jsem tam a každý krok komentovala a usměrňovala, nakonec udělali i silikonovu spáru správně...

Za celou stavbu  jsme byli spokojeni pouze s fasádníky a s kuchyňským studiem... obklady si sambo dělal se švagrem raději sám. O podlaháři raději ani nemluvím

Online Garfie
Avatar
28437 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:21

999  Ty jsi hustá! Ale náš obkladač měl taky podrobný obrázek....nicméně on k nám chodí rád, prý se vždycky něco přiučí! :-)

A jinak Japonci slíbili otevřít hranice, včera oficiálně potvrdili, že 7.3., v "našem" domku v Jokohamě se byl podívat spřátelený kolega, potvrdil všechny naše naše obavy, ale k tomu přidal pár pozitiv  a doporučil, ať ho vezmeme co nejdřív. Majitel šel navíc s cenou trochu dolů, nic podobného za tu cenu se nám najít nepodařilo, leda dál od školy a stanice, takže hurá! Už vím, kde budeme bydlet....

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:26

Garfie To zní skvěle!

Online viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:27

Garfie super!

Offline 999
Avatar
19706 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:28

Garfie Tak to je super :-).

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:34

Garfie skvělé

Offline Myrtila
Avatar
5270 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:37
Reakce na rasaNori:

Myrtila muzu poprosit fotku? 

​Poslu v SZ

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:41

Myrtila diky:)

A my mame vybetonovano. Uz to schne. Zitra se bude sekat elektrina.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:46

Garfie tak tfuj tfuj tfuj

Offline Myrtila
Avatar
5270 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:49
Reakce na dynda:

​To zní ale dobře! Detail bych taky ráda viděla.

​Taky poslu SZ. 

Online Garfie
Avatar
28437 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:51

Děkuji všem! Je sice trochu dál od stanice, než jsme si představovali a je dost na kopci-což je ale zase zároveň výhoda, já mám výhled ráda! :-) A aspoň posílím kondičku. A skoro nejde jinak, Jokonama je takové japonské SF  (vlastně je tam víc styčných bodů, než jen kopce!). A je obestavěný z obou stran jinými domy, půlkou oken koukám do zdi  ale bohužel, to je japonská realita. Tak teď jen aby třeba vláda nezavřela úřady typu velvyslanectví....

Offline continuity
Avatar
42717 příspěvků moje polička 25. února 2021 11:00

Garfie gratuluji, ať to rychle klapne. toto cekani, když už je člověk mentálně na tu změnu připravený, je úplně nejhorší. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:11

Myrtila 

Děkuju!

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:13

rasaNori 

Obdivuju, že to takhle dáváte, když chcete stavět nový dům.  Ještě s maličkýma dětma. Vlastně jste asi pěkný magoři (v dobrém).

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:23

dynda nas to bavi:D

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:45

Garfie s rozbehem

A foto japonského domu nemáš? Mňa to ich bývanie hrozne baví pozerať (ale bývať by ma bavilo asi menej :))

Online Garfie
Avatar
28437 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:59

Mrakoplas Dalo mi to trochu práci, protože my už máme jiné fotky přímo z místa i video :-), ale našla jsem ho ještě v jedné realitce tady.

Vypadá moc hezky, ale je fakt vloženej mezi domy, takže do těch bočních oken, speciálně v přízemí, se vůbec nedostane slunko. A naštěstí tam není ani jedna tatami room!

Jinak kdybys chtěla nějaké tradičnější, můžu ti naposílat, kolik chceš, teď se v těch realitách přehrabuju 3x denně!

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 25. února 2021 13:23

Garfie 

Ten je pěkný a má útulný záchod