design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 28. února 2021 22:47

Mulen ta bydlela někde na Kampe? Mám ten film rada i z tohoto pohledu, ty lokality a nemovitosti před x lety jsou strašně zajímavé. I ten byt, do kterého se nastěhuje Abrhám s rodinou, je dost dobry, i když bydlet přímo nad tím dopravním provozem bych dnes nechtěla. 

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. února 2021 23:01

Tulipe jo ta doprava to kazí, ale jinak je úžasný.. Mám pro starý byty a domy slabost Paní Jechová to měla lepší (Možná ta Kampa? Já Prahu tak moc neznám.)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 01. března 2021 07:56

Dadoo veľmi pekné to majú

Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 01. března 2021 14:04

Paní Nechová měla být na Kampě. A Smoljak na Podbabě.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. března 2021 07:55

tak už máme presný termín začatia rekonštrukcie obývačky. Začíname v utorok

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. března 2021 14:00

Jaro

Online Lama_z_Lana
Avatar
6726 příspěvků moje polička 04. března 2021 14:36

andulka01 to je super, hlavně to prase

Větev si budu muset někde čornout, líbí se mi to!

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 04. března 2021 14:37

andulka01 jar je lakava  a to prasa

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 04. března 2021 15:52

betsey závidím. My furt nemáme ani objednanou sedačku, jak je zavřeno, není ji kde osedět.

Ale v neděli doufám začneme malovat ložnici, postel už je hotová

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 04. března 2021 16:57

my mame novy stul mel byt az v dubnu ale privezli ho dnes:-) akorat nevim kdy se postesti obsadit vsech 10 mist... jinak bude porad slozeny:-/

Online Janulik03
Avatar
20159 příspěvků moje polička 04. března 2021 16:59

viktorka_od splavu pekny stol

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 04. března 2021 17:19

Janulik03 a vazi aspon metrak:-) diky!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 04. března 2021 17:24

viktorka_od splavu ten je super.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 04. března 2021 17:25
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. března 2021 17:37

Dadoo Moc hezky prostor! Dcera je v Londyne? tady jsou taky vsude jednoducha okna. 

andulka01 prase

viktorka_od splavu stul je moc hezkej

Offline Kokoska
Avatar
34656 příspěvků moje polička 04. března 2021 17:57

Garfie to teda vzalo spad! Hlavne at se tam stastne dostanete a dobre se vam tam zije. Ten dum se mi libi - i kdyz je jasne, ze ma svoje mouchy, tak se mi zda, ze ma to "neco", co ty moderni domy a byty nemaji.

Offline Kokoska
Avatar
34656 příspěvků moje polička 04. března 2021 18:00

Dadoo to je velka krasa! S tema oknama teda nevim, kdykoli jsem je zazila, strasne jima tahlo, ale vypada to nadherne. 

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 04. března 2021 18:11

Garfie tys davala fotky vašeho bytu? Uteklo mi to?

0zero7 ano, v Londýně.

Kokoska právě. Na pohled krásně, ale.. Mně tam taky byla zima. Až jsem říkala, že už tam v zimě nepřijedu. Já na ten studený odchov nejsem. Holky si už zvyklý a prý jim to nepřijde. Mne Teda jo. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 04. března 2021 18:52

Kokoska  Přesně, taky mám pocit, že má nějaké genius loci! 

Dadoo Můžeš mrknout tady. :-) Z obou stran je obklíčený domy, takže okna s výhledem jsou jen ta čelní a vzadu (a v horním patře), přesto je tam oken "do zdi" plno, což teda nemám moc radost, protože jsou tam taky jen jednoduchá okna a žádné topení, jak je v Japonsku zvykem. :-) Jinak maminka naší japonštinářky taky jezdí z Japonska na zimu do Čech, prý miluje, že máme v bytech teplo!  Místo je to hezké, na kopci, relativně daleko od stanice, ale kousek od velkého parku. A do školy asi 20 minut, což je super. A je hodně velký, cena na místní poměry skvělá. A nemá žádné tatami na podlaze, to jsem nadšená! 

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 04. března 2021 19:08

Garfie jo, tě už jsem viděla, je moc pěkný, jen mi uniklo, že jste ho taky vybrali. Pěkný je

Jen to topení.. To si nedovedu představit. Ale tak jste snad v teplejší pásmu , než posledně.