design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 25. února 2021 23:03

Garfie Ostrov je super napad! Hele ja to uplne chapu, kuchyne tady v domech co nejsou po rekonstrukci mas oriho 1970, treba. Coz je teda des. Ubyva to ted rychle, protoze se zmensila poptavka, ale i tak, obcas jsem nestihala, najdu ti foto "kuchyne" z bytu s vyhledem na ocean, hezkej, sice malej a fajn terasa a vyhled, ale toto jsem videla a bezela jsem hodne rychle. Cena o 100 levnejsi nez muj nynejsi, o pulku mensi (ono je to i ze lidi zkousi, jestli jim to nekdo, kdo neudelal pruzkum trhu, da)

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 25. února 2021 23:09

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 25. února 2021 23:13

0zero7 Tak když člověk mrkne na pronájmy v Praze, takových i daleko horších "kuchyni" je neurekom...

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 25. února 2021 23:28

andulka01 Fakt je to tak blby? Asi ty stary nezrekonstruovany jsou vsude, nejak jsem pozapomela! 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 26. února 2021 07:00

0zero7 Jo, pidibyty blíž centra. Občas dost nechutný.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 26. února 2021 07:45

0zero7 andulka01 Pro ty pidibyty, co se flákají na pronájem je to fakt asi typický. Kdybyste viděly takovou kuchyň v Japonsku...v těch malých bytech bývá rovnou na chodbě, prostě vejdeš přímo do kuchyně, malý dřez, plotýnka, nejlíp ještě taková ta na grillu. Pracovní plocha buď minimální, nebo dokonce jen na zakrytým dřezu-taky jsem zažila. Ta velikost kuchyně se odvíjí od velikosti bytu, ty hezké mají až tak od 80m nahoru, což už je docela luxusní velikost. Zrovna teď jsem při hledání bytu narazila po dlouhé době na hezkou kuchyň i s troubou, byt 120m, ale nájem v přepočtu asi 80 tisíc. Navíc daleko od stanice, což je jedno z nejdůležitějších hledisek při výši nájmu....Ta děsná kuchyň, co jsi sem dala je v JP úplně standard. :-/ 

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 27. února 2021 15:04

Dcera konečně vymalovala první obývák..

Fotografie má z Prahy. Dárky od dobrého přítele, známého fotografa. 

Je to takové anglické, že? 

Ještě není hotovo komplet. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 27. února 2021 15:07

Dadoo Ta podlaha!!!

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 27. února 2021 15:14

Garfie ty mají všude. A všude je zbrousili a nalakovali. Nadhera

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 27. února 2021 16:01

Dadoo Moc pěkné, opravdu moc se mi to líbí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49191 příspěvků moje polička 27. února 2021 16:04

Dadoo krasny a prostorny, moc hezky to ma

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 28. února 2021 14:27

Dadoo moc prijemny prostor

Online tina
Avatar
6296 příspěvků moje polička 28. února 2021 14:45

Dadoo to je ale teda opravdu krásné

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 28. února 2021 14:53

Kan viktorka_od splavu jinx děkuju, teď, jak jsou pořád doma, docela se do baráku dali.

Jak mě štve, že se na to nemůžu přijet podívat osobně. 

Udělali taky vstup do domu. Jsou v nějakém historickém pásmu, tak to mělo jasně dana pravidla, která muselo dodržet. Oni jsou ten pravý vchod. 

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 28. února 2021 16:50

Dadoo krásné, a ta okna

Online Dadoo
Avatar
11623 příspěvků moje polička 28. února 2021 17:20

mnum no, ta okna jsou jednoduchá.

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 28. února 2021 17:45

Dadoo no jo no, UK okna.. ale vypadají krasne :) celkove je moc pěkné bydlení, tak snad to budeš moci brzy ocenit i naživo!

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 28. února 2021 18:41

Dadoo prakticke asi nejsou, ale krasne ano

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. února 2021 22:28

Koukám na Kulový blesk a paní Jechová má fakt krásný byt , taky bych se nechtěla stěhovat.

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 28. února 2021 22:31

A vůbec některý byty jsou tam