design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 06. března 2021 21:04

Garfie díky, je to pěkný :)

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 07. března 2021 06:55

Vcerejsi debata nad novou kuchyni vedle. Muz kouka a rika: a tady bude pekne nerezevovy drez s nerezovym odkapavacem. A ja na neho ze to asi zblaznil! Nic takoveho! Pry co si predstavuju? Ja ze keramicky. V zadnem pripade. Pak jsem mu ukazala ty granitove, ze se delaji i s odkapavacem a pry ze jo. Az budem nekdy delat novou kuchyn tady u nas, tak me fakt streli:D

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 07. března 2021 08:36

Garfie Já přijdu vždycky pozdě a o fotku přijdu.Ale tu kuchyň doma si pamatuju.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 07. března 2021 08:44

rasaNori cha, to jsme dve - mame ten novy stul, fakt je krasny, nicmene neobjednavali jsme k nemu zidle, protoze jsme se na zadnych neshodli. ted je to tu ale jako pest na oko, takze uz budou nutnost.. au, au, au

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 07. března 2021 08:45

Len Já ti ji sem klidně ještě hodím. :-) S kuchyní doma nemá nic společného, naštěstí! 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 07. března 2021 08:47

Garfie to je hezke :)

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 07. března 2021 09:00

viktorka_od splavu požičiam ti deti, tie ich zničia raz dva

Garfie Ježiš aká pohoda z toho ide!

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 07. března 2021 09:03

Garfie máte krásnou chalupu! nebo aspoň kuchyň v ní...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. března 2021 09:03

viktorka_od splavu já jsem si přesně říkala, že by to chtělo i nové židleale nechtěla jsem na to upozorňovat, kdyby to nebylo úplně v plánu.

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 07. března 2021 09:07

Garfie kuchyň je moc hezká, ale nejvíc se mi líbí řešení schodů, jak se rozdvojují!

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 07. března 2021 09:34

viktorka_od splavu a který ten stůl jsi koupila? K Jarošovi jsem se nalákat nechala, ale ještě jsme nevybrali

Offline JankaM
Avatar
3082 příspěvků moje polička 07. března 2021 09:50

Garfie krásný to máte. 

Takto schody mohou byt v prostoru bez zabradli? Nejsou nejake normy ze musi byt zabradli? Vzdycky me to na fotkach zaujme. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 07. března 2021 10:12

Pavlena Celý to je dobrý!

Lamicka Mrakoplas Děkuju moc, i ostatním.

MaeGandal Schody jsou super, vlastní nápad :-) Je to dost praktické a děti to milují! Vlastně i já si na nich občas dám kafe. 

JankaM Asi by neměly, v projektu je zábradlí, ale my to nemuseli kolaudovat. Pořád laškujeme, jestli ho tam dát, ale zatím jsme přežili sezonu bez, pohybovaly se tam děti a úplně bez problémů. Vlastně jediná potíž schodů je ta sedačka pod nimi, pořád jsou na ní nějaké drobky!  (nahoře je totiž terasa, takže se tam pořád tahá bordel z venku. 

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 07. března 2021 10:14

Garfie Děkuju! Je vážně fajn, moc moc se mi líbí ty příjemné barvy. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 07. března 2021 10:18

Len No vlastně má docela zásluhu na tom, že jsme se konečně rozhodli kopnout do té naší děsné domácí kuchyně! Přišlo nám úplně líto, že je tam jsme si to tak vymazlili a doma bydlíme v něčem takovém. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. března 2021 10:21

Garfie ten interier pusobi moc prijemne, libi se mi

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 07. března 2021 10:34

Garfie schody na sezeni jsou bozi! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 07. března 2021 11:00

Makara martinique

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 07. března 2021 11:02

Evaeva V plánu je to právě od samého začátku ale zatím jsme se ještě neshodli jaké

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 07. března 2021 11:13

viktorka_od splavu ´Jo, Martinique je v užším výběru. Pak pak dej vědet, jaké židle jste vybrali. U nás panuje těžká neshoda, tak to nechávam uzrát, než dojdeme ke kompromisu. A navíc musíme počkat, až otevřou, protože zidli bez vyzkoušení fakt kupovat nechci.

Mně se líbí židle Almondo  Teda nepřišla jsem na to, čím se liší (kromě ceny) od židle Naomi