design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:37

jinx  Ta je hodná, nechala ti tam ještě místo na nádobí!! 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:41

Ounz Garfie ona Bu u vseho hrozne rada asistuje a porad se tam mota a hlavne zavazi, misto aby byla uzitecna a trochu se zaslouzila o ten komfort, ve kterem zije! toto bylo snad hned prvni vecer po jejich stehovani, prisly trochu pozdeji a byly chvili v jinem byte. Jeste jsou na te kuchyni drobne nedodelky, ale prozkoumat se to muselo, to jako jo! 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:45

jinx Tohle je ale dobrý, místo odkapace druhej odkapávací dřez mi přijde hezčí i praktičtější. U nás se ale vaří skoro pořád, nevím, jak dlouho by mi to vydrželo...

Jiná Realita To víš, já to tu čtu jednym okem, vůbec ke nenapadlo, že je to skutečně zlatý dřez:-D

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:49

Karja jj ten druhy drez je fajn, jeste mam na nem takovy maly zavesny nerez odkapavac, takze dalsi misto  k dobru, jak rikam, jsem spokojena

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:50

Ounz my máme taky myčku, ale muž ten koncept úplně nepochopil, meje dost v ruce a nechává to stát všude kolem, navrch on má k věcem takovej spotřební vztah, tak se dost bojim. 
jinx mas to krásný, takovou podobnou kuchyň mám v plánu. (Bilou, je to tu mrnavy)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:55

Potrefenáhusa dekuji, myslim, ze neco takoveho by se k vam do domu hodilo strasne moc, uplne to vidim

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:55

Potrefenáhusa a na ig designtales asi znas... kdyz tak je to pekna inspirace

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2021 11:57

jinx Potrefenáhusa Taky se mi to moc líbí a asi bych si takhle svou kuchyň teda taky představovala. Ale nechci bílou ani černou, tak jsem zvědavá na co přijdu:-D.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:00

Karja a jakou, mas nejakou predstavu? 

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:12

jinx Ne vůbec:-D Jako líbily se mi ty světle zelené, ale myslím, že to bude hrozně znát, až to vyjde z módy. Tuším že skončím tak jako tak u bílé nebo krémové. Ale zatím se nikde nedívám, jen co proklikam díky tomuto vláknu a občas na googlu. 

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:14

Peetra1 Arosa vypadá dobře.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:15

Karja na tu kremovou imo bacha, to se to casto doplni nudnou dlazbou a jedina pridana hodnota je, ze je to nove. Jinak nuda nuda nuda sed. Mne by se nejaka svetla zastrena zelena taky libila a k tomu cementova dlazba, jemne seda treba...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:23

Karja já miluju světlou šalvejově zelenou, podle mě to z módy asi jen tak nevyjde, stejně jako šedá nebo bila 

tAky premejslim, jak ji sem propašovat (natrit okna a zelený metro dlazdicky, hmmmmm)

ikea má teď na nějaký kuchyni kožený uchytky, teochu o tom uvazuju, kdyby to bylo blby, vyměnit se to dá vzdycky 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:33

Karja

někdy sleduju canal domo, polský kanál o bydlení a spol., a tam nedávno proběhla kuchyně se světle růžovými horními a šedými dolními skříňkami. byla naprosto úžasná, a kdybych měla krásný světlý byt, jdu do toho.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:41

Potrefenáhusa jinx No jen mi to tu namyslete!:-D Cementová dlažba mě vůbec nenapadla teda.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:42

že bych si do své mini bílé kuchyně pořídila nakonec růžové cokoli?

Offline Ounz
Avatar
20478 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:42

Potrefenáhusa to chápu

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:43

Jiná Realita Asi bych zvolila jiný růžový doplněk než kuchyň;-)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:47

Karja

škoda, že nemám jak a kde najít tu šedorůžovou. nebylo to moc sladké, protože to nebylo celé růžové, ani ten samotný odstín nebyl růžový moc. celorůžovou bych fakt nechtěl, ale třeba bílá s růžovým ostrůvkem a mramorovou deskou a nějakým dřevem, nebo tak něco, se mi líbí. no, je to prostě pastelové :)

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:52

Jiná Realita to je krasny