Jiná Realita Já bych se toho nebála, můj styl to není, ale moc se mi to líbí!
design a architektura
Jiná Realita Dovedu si představit (holubí šedorůžová, úplně ji vidím, ale ve vzornících tiskařských barev ji nemám). Nebála bych se toho, po pravdě, bílá kuchyně dobrý, ale nuda. Máš jedinečnou šanci si to zkusit sama podle sebe, nikdo ti do toho nekafrá (teda kromě nás). Jen se teda obávám, že ta přesná barva se bude strašně špatně shánět.
Jiná Realita Ale teda mně se ta růžová nezdá tmavá. Mně by se asi líbila i v malé kuchyni ;o)
že bych si do své mini bílé kuchyně pořídila nakonec růžové cokoli?
tohle se mi moc libi. ta druha uz mi pripada preslazena
Jiná Realita Tahle kombinace bílé, světlýho dřeva a rozumnýho množství světlé nesladké růžové se mi moc líbí.
no, ale protože nemám šanci sehnat vhodně růžové skříňky, zbývá mi leda tak růžový obklad v té bílé kuchyni...
Jiná Realita ta prvni ruzova je moc pekna. Asi bych si ji nakonec neporidila, ale libi se mi.
andulka01 no nějaké to metro asi.
nebo jako tahle holka, nalepím si ho sama ![]()
Jiná Realita tam zrovna úplně nesedí ty přesahy, ne?
Ale jinak se mi to líbí moc, je to jiné, něžné a čisté. A to teda na růžovou nejsem ani omylem!
to byl spíš vtip :) ale na to, jak ta kuchyně vypadala předtím, ji vylepšila fakt hodně moc. i když je otázka, jak dlouho taková nalepená "kachlička" asi vydrží.
Jiná Realita ty nalepovaci chci koupit Tondovi na detskou kuchynku, aby ji mel hezkou:D
711990 na ikea dětskou kuchyňku? na tu je na internetech hodně hacků, jak ji vylepšit :)
Jiná Realita jj prave jsem na to koukala a uz se nemuzu dockat az se do toho pustim:D
Jiná Realita Podobnou růžovou jako máš na té poslední fotce má určitě ve vzorníku Egger, snad tomu říkali růžovobílá? Takže hodně světlá, ale ne teda úplně do šeda. A myslím, že měli jednu i takovou starorůžovou, ale ta už byla dost tmavá, i když to by taky chtělo vidět, v té velké ploše v interiéru všecko vyzní zas jinak... No to jen kdyby tě to nakonec fakt popadlo a šlas obvolávat stolaře, že potřebuješ růžový skříňky. :D
Jiná Realita já teda růžové doplňky do kuchyně procpávám nenápadně, ale jistě. Ty kuchyně se mi líbí
Kdo mate ten stůl z nabytekmirek.cz?
Někde jsem to vzala a nevím kde.
Já si docela přesně pamatuju, kdy jsem poprvé viděla tu světle zelenou barvu kuchyně. Je to 27 let. Takže bych řekla, že to není žádný módní výstřelek.
dynda Hmm, takže retro, to je přesně pro nás:-D
Myslíš, že posledních třeba 15 let už vychází z módy? ![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

