design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 08. března 2021 12:57

Jiná Realita Já bych se toho nebála, můj styl to není, ale moc se mi to líbí! 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:05

Jiná Realita Dovedu si představit (holubí šedorůžová, úplně ji vidím, ale ve vzornících tiskařských barev ji nemám). Nebála bych se toho, po pravdě, bílá kuchyně dobrý, ale nuda. Máš jedinečnou šanci si to zkusit sama podle sebe, nikdo ti do toho nekafrá (teda kromě nás). Jen se teda obávám, že ta přesná barva se bude strašně špatně shánět.

Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:09

Jiná Realita Ale teda mně se ta růžová nezdá tmavá. Mně by se asi líbila i v malé kuchyni ;o)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:10
Reakce na Jiná Realita:

že bych si do své mini bílé kuchyně pořídila nakonec růžové cokoli?

​tohle se mi moc libi. ta druha uz mi pripada preslazena

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:19

Jiná Realita Tahle kombinace bílé, světlýho dřeva a rozumnýho množství světlé nesladké růžové se mi moc líbí. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:27

no, ale protože nemám šanci sehnat vhodně růžové skříňky, zbývá mi leda tak růžový obklad v té bílé kuchyni...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:34

Jiná Realita ta prvni ruzova je moc pekna. Asi bych si ji nakonec neporidila, ale libi se mi. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:37
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:40

andulka01 no nějaké to metro asi.

nebo jako tahle holka, nalepím si ho sama

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:44

Jiná Realita tam zrovna úplně nesedí ty přesahy, ne? 
Ale jinak se mi to líbí moc, je to jiné, něžné a čisté. A to teda na růžovou nejsem ani omylem!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:48

andulka01

to byl spíš vtip :) ale na to, jak ta kuchyně vypadala předtím, ji vylepšila fakt hodně moc. i když je otázka, jak dlouho taková nalepená "kachlička" asi vydrží.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:54

Jiná Realita ty nalepovaci chci koupit Tondovi na detskou kuchynku, aby ji mel hezkou:D

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 08. března 2021 13:58

711990 na ikea dětskou kuchyňku? na tu je na internetech hodně hacků, jak ji vylepšit :)

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 08. března 2021 14:24

Jiná Realita jj prave jsem na to koukala a uz se nemuzu dockat az se do toho pustim:D

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 08. března 2021 14:56

Jiná Realita Podobnou růžovou jako máš na té poslední fotce má určitě ve vzorníku Egger, snad tomu říkali růžovobílá? Takže hodně světlá, ale ne teda úplně do šeda. A myslím, že měli jednu i takovou starorůžovou, ale ta už byla dost tmavá, i když to by taky chtělo vidět, v té velké ploše v interiéru všecko vyzní zas jinak... No to jen kdyby tě to nakonec fakt popadlo a šlas obvolávat stolaře, že potřebuješ růžový skříňky. :D

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 08. března 2021 17:08

Jiná Realita já teda růžové doplňky do kuchyně procpávám nenápadně, ale jistě.  Ty kuchyně se mi líbí 

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 08. března 2021 20:25

Kdo mate ten stůl z nabytekmirek.cz?

Někde jsem to vzala a nevím kde. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 08. března 2021 20:45

Karja 

Já si docela přesně pamatuju, kdy jsem poprvé viděla tu světle zelenou barvu kuchyně. Je to 27 let. Takže bych řekla, že to není žádný módní výstřelek.

Offline Karja
Avatar
44464 příspěvků moje polička 08. března 2021 20:52

dynda Hmm, takže retro, to je přesně pro nás:-D

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 08. března 2021 20:54

Karja 

Myslíš, že posledních třeba 15 let už vychází z módy?