design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:49

nocni stolky jsou provizoria a polštáře s jelenama tam taky nepatří

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 12. března 2021 20:19

Mulen POstel je moc hezka! 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. března 2021 20:23

Mulen Krásná, tam se bude spát! Taky jsme tým, jedna velká peřina,ale moc nás není.

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 12. března 2021 20:27

Kan 0zero7 dík ????

Pod tou jednou peřinou jsme svého času spali 4 , To už nebylo ono!

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 12. března 2021 21:39

Jiná Realita Napíšu SZ

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2021 08:29
Reakce na Evaeva:

Jimik ano, IKEA má ty skříňky nejhlubší, což dělá neplechu v panelácích, kde jsou trubky vedené po zdi. U ikei se trubky za skříňku nevejdou a je potřeba to odsadit a mít hlubší desku.

​My ty trubky máme vedené vnitřkem skříňky.

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2021 09:11

Dovolím si přidat svoji kuchyň. Místo rustikálních úchytek máme rustikální kachličky, i když muž mi ty úchytky furt vyčítá, protože by to bylo společně tak hezké.

Online 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2021 09:47

Bledule tyjo hezky jste ji predelali! Pamatuju si, ze jsi to resila, ne?

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2021 09:59

711990 Jo, řešila jsem to docela dlouho.

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 13. března 2021 10:49

Bledule hezké to je. Líbí se mi, jak ladí kachlicky s deskou. Ale úchytky bych asi taky předělala.

Moc hezké kachlicky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 13. března 2021 11:04

Bledule kuchyn je moc hezka, jen ty navesene veci kazi dojem, hrozne se to s tema obkladama tluce

tohle svetlo jsme meli po babicce, doma v kuchyni kdyz jsem byla mala

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 13. března 2021 11:09

Bledule kuchyne dobra, ale celou tu vystavku bych schovala a nechala jen to, co venku opravdu byt musi a tomu bych sjednotila obaly. Dala bych pryc i ty dozy, co jsou nahore a tu uzkou otevrenou polici bych vyhradila necemu jednoduchemu a jednobarevnemu. Fakt se to tluce uplne silene a je to skoda, kdyz je to nova kuchyn. 

Offline Miru
Avatar
16644 příspěvků moje polička 13. března 2021 11:10

viktorka_od splavu 

...jo, vnímám to stejně. A ještě bych ty plastové krabky v policích vyměnila za něco stylovějšího/korespondujícího s obklady, jednobarevné, jednoduché(co já vím, proutí, dřevo..., béžová, šedá...)

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2021 11:23

jinx Ta výstavka nahoře prostě musí být.

Miru Možná časem dokoupím ty originál šuplíčky, co do té úzké skříňky jsou.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. března 2021 11:25

Bledule mě se výstavka nahoře líbí, ale zrušila bych ty zavěšené věci.

Online 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 13. března 2021 11:50

Bledule tak to jste udelali dobre! Do suplicku bych dala takovy ty stary skleneny nadoby, jak v nich byvala hladka mouka, cukr a tak.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49189 příspěvků moje polička 13. března 2021 12:54

Bledule ale muz tam nedosahne ne?

Offline Bledule
Avatar
4711 příspěvků moje polička 13. března 2021 14:12

viktorka_od splavu No, nedošáhne, ale na židli vylézt umí.

On, chudák, nevidí ani ani do šuplíků, které jsou dole v horních skříňkách.

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 14. března 2021 09:25

Bledule Je dobře, že ti kuchyň dělá radost. Pro mě by to nebylo, musím mít co nejméně barev a tvarů, jinak mě prostředí nějak znervózňuje. Ale každý to máme jinak. Důležité je, že jsi spokojena.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 14. března 2021 10:59

zajímalo by mě, jestli někdo z vás nemá byť i zprostředkovanou dlouhodobou osobní zkušenost s tímhle typem dřevěné fasády. pořád se o ní všude píše, že je bezúdržbová.

já tomu věřím, ale mám dojem, že je bezúdržbová stylem "po deseti, max. 15 letech celé sundat a vyhodit". zejména tam, kde není žádný přesah střechy. (na tom konkrétním domě je vidět, jak jim voda teče v rohu kolem oken)

doma máme různé typy latí jak na fasádě, tak na různých šopkách. různé povrchy, různé ošetření, ani jedno nevydrží déle než těch 15 let. na domě sice relativně drží kvalitu, ale po 15 letech začaly třeba vypadávat hřebíky, co je tam drží, a latě se uvolňují, takže i kdybychom nesundávali střechu, museli bychom to vyhodit, i když samotné dřevo není shnilé.

je to nepochybně výrazně bezúdržbovější než bílá fasáda, kterou taky máme, ta teda vydržela rok a potřebuje nutně přemalovat, je úplně šedá :/