design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 16. března 2021 14:55

Liesel Pohled na tu jednu posunutou polici v Billy knihovně napravo mi dělá vyloženě nedobře. :D

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 16:21

Garfie A jaky budou k tomu metru skrinky?

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 16:23

Karoleena Jezis no! Je to blbost, ale citim to naprosto stejne!

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 16:27

Jiná Realita taky jsem zvedava jak to dovymyslis. Ruzova muze bejt dobra. Videla jsem tohle vcera, tak jsem si na tebe hned vzpomela. 

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 16:33

Nemate nekdo tuhle venkovni solarni lampu Ikea? Prisla vcera, ale jak sviti jeste nevim, nebyla dostatecne na slunci zatim. Koupila jsem na balkon, pocitam, ze to bude spis dekorativni nez "svetelna" zalezitost. 

A chtela jsem doporucit tyhle maly koberecky, inspirovala jsem se MP Meri nebo marieu - uz nevim?? a koupila jsem je na balkon. Je to 100% bavlna, nelze teda vybrat barvu, ale prisly mi moc hezky, pastelovy, svetly a jsou kvalitni, spis tlustsi, byla jsem az prekvapena. Akorat je na CZ Ikea nevidim. Na balkon budou super.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 16. března 2021 16:41

0zero7 já nic, vůbec, ani koberečky. Ta růžová kuchyně je dost dobrá. Jen vůbec nemám šajn, jestli se to může/nemůže okoukat...

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 16:46

marieuasi okouka casem? Zmenis na jinou barvu a je to!

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 16. března 2021 17:03

0zero7 leda by to šlo celé přelakovat. A jo, viděla jsem různý makeover videa s lepšími/horšími výsledky... vlastně jsem o tom ještě nepřemýšlela, takže z fleku nejsem schopná ani popsat, jak si představuju nadčasovost...

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 16. března 2021 17:03

Liesel Asi sofistikovaná sušička ovoce?

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. března 2021 18:08

0zero7  Této otázky se trochu bojím! :-) Chtěla bych jednotlivé kusy, trochu bohémskou kuchyni, takový ten klasický kus s keramickým dvojdřezem, velký prosklený kredenc na nádobí-ten doufám dotáhnu z Japonska a nějaký kus kov/dřevo, něco takového velmi přibližně.

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 18:19

Garfie ten napad s jednotlivymi kusy se mi libi! K tomu bude ten mat metro ideal. No uz se tesim, bude to eklekticky a k tobe se to hodi!! 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 16. března 2021 18:27

0zero7 No trochu se bojím, aby se ten eklektismus nezvrhl v mišmaš, ale uvidíme, dík za podporu!

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 16. března 2021 20:06
Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 23:33

V dome umyli okna tak me to trochu nakoplo (plus pocasi). Balkon, Beta verze #1

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 23:33

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 23:34

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 16. března 2021 23:37

0zero7 bože hneď sa tam chcem ísť zvaliť!

Ten dlhý koberec je prosím odkiaľ? 

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 16. března 2021 23:42

Mrakoplas haha, dik! Uz mam Po praci tak vino a knizka nez vyrazim na prochazku s kamoskou. Koberec je Ikea a je indoor i outdoor. Tady

je svetlejsi trochu ve skutecnosti, coz se mi zda lepsi :)

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 17. března 2021 00:02

0zero7 no u teba vyzerá veru lepšie!

Offline continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 17. března 2021 07:31

0zero7 závidím, balkon i procházku. 

Jen pro informaci, tady sněží. Normálně bych to i uvítala, ale v kombinaci s tím, že nemůžeme ani za humna, mě to dost štve.