design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 10. března 2021 14:31

Tak Betty 

V tomhle smyslu jsou jen nadzemní a podzemní podlaží, takže máte 2 nadzemní. 

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 10. března 2021 14:37

dynda děkuji

Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 10. března 2021 15:17

Tak Betty Jo jo, dvě nadzemní podlaží. Nebo by to mohlo být jedno nadzemní podlaží a podkroví, ale to asi daň k nemovitosti nerozlišuje :o)

Offline Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 10. března 2021 15:37

DruI dobře, takže jedno nadzemní podlaží je v podstatě přízemní dům? Vím, že se ptám jak dement.

Offline DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 10. března 2021 15:43

Tak Betty Ano, přesně tak, přízemní dům má jen jedno nadzemní podlaží.

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 10. března 2021 16:47

0zero7 Karoleena Moc děkuju za tipy, už se kochám a myslím, že mě doma nebudou mít chvíli rádi

Offline Dadoo
Avatar
11622 příspěvků moje polička 12. března 2021 15:16

Našla jsem Kuchyň, která mě nadchla.

Tohle bych chtěla udělat v bytě. jjen budu muset nechat v pravém rohu v bourat spajz

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 12. března 2021 15:19

A my jsme na tom takhle:

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 12. března 2021 15:26

rasaNori nás to čeká.. zatím se těším 

Online continuity
Avatar
42716 příspěvků moje polička 12. března 2021 16:33

Dadoo ta je krásná, jak leží a běží. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 12. března 2021 16:56

Dadoo Mně se hrozně líbí dřezy pod oknem! Teď mám možnost to udělat, ale nakonec jsem to vymyslela úplně jinak.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 12. března 2021 16:56

rasaNori 

stav před třema rokama, pevné nervy přeju

Teď už je hej

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 12. března 2021 17:02

Vilemina taky dobre:)

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. března 2021 17:51

A my takto

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:08

A my dneska konečně spíme v nové posteli Jsem ale totálně hotová..

Offline 0zero7
Avatar
11730 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:46

Mulen no a kde mame tu postel! 

betsey rasaNori Vilemina statecny jste, mame ted praskly trubky co topenari zabudovali do zdi pred 6 mesici, uaaaaa. Plus ji vytopil soused strop v obyvaku, protoze roztal snih na jeho lodzii a on "zapomel". Nuda? Co to je? Koupelnu maji hotovou nastesti, to se moc povedlo. Hugo tam radi jak cerna ruka moc rad. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:47

rasaNori betsey Vileminanás to asi brzo nemine, začínám stresovat a o víkendech už třídím věci.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:48

Garfie já se zas hrozně těším, že v nové kuchyni nebude pod oknem nic a bude k němu konečně přístup, bude se jím dát větrat a tak. protože zeď je asi 60 cm silná, a pokud je před ním linka, musím si podat židli, abych vůbec dosáhla na kliku.

Offline Mulen
Avatar
4987 příspěvků moje polička 12. března 2021 18:49

0zero7 ještě je kolem ní mírný nepořádek Až bude fotogenická, tak ji zkusim blejsknout.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. března 2021 19:02

Jimik mám technický dotaz, ty to určitě budeš vědět, když máš tolik zkušeností :)

pokusila jsem se nějak změřit odchylku rohu, ale ehm...moc vlastně nevím jak, protože tam není pravý ani jeden roh takže se nemám čeho chytit. dala jsem do rohu něco pravoúhlého, a takhle by vočko mi vyšlo, že na cca půl metru je odchylka 1.3 cm, jenže kuchyně by měla mít na jedné straně délku 2,6, a na kratší 2,45 m. tak nevím, jestli to už není moc.

horní skříňky budou jen na té kratší straně, a podle mě je tam úplně na boku rezerva, tak by to neměl být problém, ale nevím, co se spodními.

čistě teoreticky, pokud budu mít řekněme 5 cm rezervu na obou stranách délky kuchyně, tak jediné, co budu muset řešit, je fakt, že horní deska nebudou dva obdélníky, ale bude se muset seříznout zešikma? a skříňky pod ní nebudou svírat pravý úhel, ale to by nemělo ničemu vadit? nebo je tam nějaká fiš, která mi nedochází, protože si ji neumím představit?