design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Zu
Avatar
2768 příspěvků moje polička 17. března 2021 10:48

Magráta 20 je v pohodě, když řídíte, já musela zůstat ve městě :) a přesně, my máme pidizahradu, ale na to popracovní vyžití to bude fajn.

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 17. března 2021 10:53

rasaNori A potřebuješ tam to centrální svítidlo? Pokud nebude nad stolem, kuchyn.ostrůvkem asi bych ho tam nedávala. Na tomto typu stropu se mi centrální moc nelíbí. A taky v co tam bude a v jakém stylu?

Pokud centrální, líbílo by se mi toto, paralerně

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 17. března 2021 10:56

...proč já mám ty vkládané fotky tak obří! jsem to před odesláním zmenšovala :-(

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:11

notna on je to fakt malinky prostor, chci neco jako zavesne a co nejvys. To co davas ty je moc pekne, ale do velkoryseho prostoru... 

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:17

rasaNori Tento typ světel na lanku má možnost si tu výšku nastavit podle potřeb. Ale chápu, že hledáš něco jiného. Máme klenbu v kuchyni a nechala jsem ji bez centrálního osvětlení. Máme světla na zdi.

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:19

rasaNori a co třeba tohle světlo

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:20

Zu řídíme, takže to je v pohodě... s městskou dopravou je to takový komplikovanější, ale dá se

Hlavně teď vyřešit to vytápění

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:23

rasaNori To centrální bych asi vybírala až podle nábytku? Moje oblíbené je třeba totoJako přisvětlení lišty po stranách s bodovkami, pustit světlo po těch bočních klenbách, aby se trochu oráželo.

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:30

rasaNori A co v té místnosti bude?

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:45

rasaNori Já bych možná ani nedávala centrální světlo, ale koukám, že už tam máš vyvedenou šňůru? Pokud bys měla ostrov, tak nad něj něco dlouhého a možná klidně do každého rohu něco, co by osvětlilo strop? Ať se to světlo hezky rozptýlí. Záleží hodně, jak to budeš mít vybavené. 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:46

notna minikuchyn a jidelni kout. Je to pruchozi mistnost, vedou do ni 4 dvere... 

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:49

rasaNori Tak to máme uplně stejně. Kuchyně s klenbou, průchozí a 4 dveře.

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:53

Garfie musim, to asi jinak nepujde. 

Rozmer je 3,5 na 3,5, vpravo jak je oprena ta bila deska, tak tam bude kuchyn ale vyjde tam podle me jen 180 cm, tzn 3 skrinky nebo 2 a mycky. Zbytek ve forme vysoke skrine s troubou a lednici bude bud v levem rohu a nebo vedle okna. No a zbyly roh zbyde na stul. Je to takovy vejminek vedle hlavniho obytneho prostoru, my si to pripravujeme az budeme muset kopnout tady do hlavniho zbytku domu. Do budoucna asi jako garsonka pro starsi pribuzne, ale to spis neradi:) 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:54

notna on to byl chlivek puvodne:) 

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:55

Garfie ostrov byt nemuze, to uz bychom se nevlezli vubec:D

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:55

rasaNori No těžký to máš. Já zkusila i hledat nějakou inspiraci na pinterestu, ale nic, co by mě úplně nadchlo....

Jj, teď už vidím, že je to malinký, ale aspoň ti nikdo nebude moc vyčítat, že máš v kuchyni jak v chlívku!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:57

Garfie abych rekla pravdu, asi to nemusi byt aaach reseni, protoze o podobu vymazlenou do posledni dokonalosti mi v tomhle pripade moc nejde. Pockej az budem delat tu hlavni cast, to teprve bude masakr:D

Offline notna
Avatar
9382 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:57

rasaNori Myslela jsem si to podle stropu. Já mám ve chlívku kancelář :-D

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 17. března 2021 11:58

rasaNori Tak to neřeš, dej něco závěsnýho, co dělá dobré světlo a soustřeď se na důležitější věci!

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 17. března 2021 12:00

notna v tom pokoji za tim si asi udelame kancelar, protoze ted ji mame v patre, ale casto resime veci po vecerech coz se neslucuje se spicima detma v pokoji vedle. Jak to delaji lidi v panelaku je mi opravdu zahadou