continuity Sneziiiiii???? Omg, mama nic nerikala, vetsinou mam info od ni. Suchej hezkej snih je super, za humnama nemuzete bobovat? To nemyslim ted vubec ironicky, tady nasnezi jednou za rok a kazdej kopecek obsypanej.
Re balkon, vcera jsem jeste koupila bezvadnej kvetinac na palmu, trochu funky a vetsi, at se neprevraci, solarni lampa nabita (ja taky
) no a rano na dverich oznameni, ze se budou opravovat balkony, pisu managerovy, tak muj asi prvni pac to nebude oprava, ale komplet vymena, UAAAAA, no zurim
.
Sice pry bude vypadat stejne, ale samo bordel, leseni, pruda, plus to bude trvat. Mam uz ted otevreny dvere i okna skoro porad. No fakt na facku, zacinaj zitra!!!!!
Magráta Dekuju, to byl plan tak nejak. Jestli to budou natahovat vic nez 14 dni tak asi budu chtit nejakou ulevu na najmu, nastvali me, protoze uz je hezky.
Garfie Dik, jak vidis netrvalo to dlouho HA HA. (palma je umela psssst, koupila jsem na FB marketplace a myslela jsem teda napred, ze ziva, hi, neni to vubec poznat, vydrzela by i ziva teda)