0zero7 knizka kava vino vonku v klude. Aaaach uz aj chcem teraz by som samusela zamotat do deky
a u nás na okraji Prahy momentálně i pod deštník![]()
0zero7 knizka kava vino vonku v klude. Aaaach uz aj chcem teraz by som samusela zamotat do deky
a u nás na okraji Prahy momentálně i pod deštník![]()
notna v tom pokoji za tim si asi udelame kancelar, protoze ted ji mame v patre, ale casto resime veci po vecerech coz se neslucuje se spicima detma v pokoji vedle. Jak to delaji lidi v panelaku je mi opravdu zahadou
Lidi v paneláku považuji prostor 3.5 x3.5 za parádní místnost. ![]()
0zero7 knizka kava vino vonku v klude. Aaaach uz aj chcem teraz by som samusela zamotat do deky
a u nás na okraji Prahy momentálně i pod deštník![]()
Resch tu padali krupy
continuity ano
a s dobrými dveřmi ve vedlejším pokoji běžný hovor slyšet není.
Janulik03 Hele ja leda levitovat za par dni! Jeste dneska musim zkusit kvetinac novej, jestli se pres noc nepreklopi tak si ho necham!
continuity No tak to je pruda, to je fakt.
0zero7 hlavne teda neotvarat dvere potom
aby si nelevitovala neplanovane
Janulik03
to je pripominka na miste!!!
0zero7 tak bacha ! ![]()
0zero7 knizka kava vino vonku v klude. Aaaach uz aj chcem teraz by som samusela zamotat do deky
a u nás na okraji Prahy momentálně i pod deštník![]()
continuity ja jsem celozivotni panelakova krysa:D my totiz nemame stavebne oddeleny spodek a vrsek, pricky mezi pokoji nahore jsou spatne udelane a jde slyset uplne vsechno co dole nebo vedle v pokoji reknes. Treba telefonovat v poledne od jidelniho stolu kdyz mala spi je nerealne, musim do koupelny a tak:D ja si prave neuvedomuju z panelaku ze by to nasi tak resili, aby nas nerusili
nebo jestli to bylo stavebne udelane lepe...
Resch u vas musi vela prsat ![]()
Janulik03 teď už ne.. ale pršelo taky, že mi to házeli Error page a parfu spadla .. a najednou příspěvek třikrát a já mezitím stihla uvařit večeři
Resch
ja ze ta to fakt tak zerie ![]()
hlavne ze vecera vysla. Vysla?
rasaNori v těch panelácích je to kolikrát udělané lépe než v novostavbách a po druhé, tím, že nemáš jinou šanci, tak si ty děti, i lidi obecně, prostě zvyknou. U nás byly letadla furt, teď to vninam mnohem víc, když se nelétá.
Janulik03 večeře vyšla, děti standnartně nejedly, ale za nás dobrý..A déšť lepší než ten sníh, co hlásí na noc
Resch sneh? Uz nieee
0zero7 Teda to by mě namíchlo s tím balkonem ... já jsem na něm závislá.
To jsem byla já, s těma bavlněnejma, já se teď asi naopak zas inspiruju u tebe, protože tam chvi něco většího na část. Sambo teda teď vyhrožuje stěhováním a navrch nejsem schopná ic koupit online, tak nevím ... ale v léte se ta dlažba hrozně rozpaluje a navíc mi vadí po ní chodit, štve mě pak na ní každej drobek, nohy furt zaprášený ...
Ten tvůj u nás Ikea nemá, navíc nemám nervy na tu jejich frontu. V Jysku žádný vhodný, ten první mám už v kuchyni, ten druhej by se mi možná líbil do obyváku ... ale na balkon nic nic. Možná ten třetí, ale je to úzký ...
https://jysk.cz/domacnost/koberce/male-koberce/koberec-storborre-70x140-cerna-bila
https://jysk.cz/domacnost/koberce/velke-koberce/koberec-vandmynte-140x200-bezova-cerna
https://jysk.cz/domacnost/koberce/male-koberce/koberec-mimosa-80x200-prirodni
Víš co, tady je to dobrý, že tu padne spousta tipů, co by cloveka vůbec nenapadla a často i dost mimo mainstreem, zkrátka je to inspirativni!
MP Meri dneska uz maj chlapci leseni az ke me na balkon, tak to snad pofrci.
Ha, ja to vedela, ze jsi to asi byla Ty! Tady ikea dorucuje az domu, teda jsem videla (asi vcera) na cz strankach, ze posilaji domu i v Cesku. Ten prvni co davas je dobrej, ten prirodni! Aha, uz vidim, ze ho mas v kuchyni! Ta Ikea mela ty venkovni aspon dva, ty delsi, pak maj jeste na ven sirsi, ty se mi nevlezou, tobe mozna jo.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.