design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. března 2021 08:59

Garfie tak zivnostak bychom meli, akorat ne na stavebni prace:-) no zkusim nejaky stavebniny obvolat, diky

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. března 2021 09:00

Potrefenáhusa otrava je to každopádně, my chceme zařídit dětem druhý pokoj a pár věcí chceme ozkoušet. No vypadá to, že to zatím bude bez nich, když otevřou někdy v červnu. A to tu ikeu máme 20 minut pěšky. Vy se tam teď vlastně asi vůbec nedostanete, ne?

Online DruI
Avatar
5561 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:04

viktorka_od splavu Švagrová se do stavebnin dostala na živnosťák na překladatelství. Ono jim je jedno, jakej tam je obor.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:07

DruI super!:-))

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:08

viktorka_od splavu stačí IČO a doklad totožnosti (OBI) a do zahradního centra bez čekoholiv a asi nikdo nebude kontrolovat, jestli člověk zahne od vchodu doprava nebo doleva....

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:10

Liesel v zahradnim jsem byla, u nas maji provizorne zbudovany oddeleny vchod (bauhaus), takze ne nedostanes se. ale ten ZL pokud bude muz ochotny o vikendu testnout zkusim:P

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:18

Evaeva teď právě ani nedostaneme

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:33

viktorka_od splavu ano, potvrzuji, stačí jakýkoli živnosťák :-) 

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:35

viktorka_od splavu Hele u nás stačí říct, že nakupujes pro nějakýho živnostníka a nahlásit jeho jméno/firmu. Já to teda nedělám, protože pro mě je to takový too much, jako ne porušení opatření, ale takový moc lhaní a prostě celá situace moc nekomfortní:-D. 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:42

Potrefenáhusa tu prvu som videla a tejto offwhite a velmi sa mi pacila. Len j nas to neslo zladit s rozmermi tak nastupil stolar. Tie vidiecka kachlicky budu isto super napad

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:45

viktorka_od splavu decka stavaju a vonkajsiu dlazbu vybrali podla vzorkovnika potom sa dohodli a v stavebninach im vyniesli von ukazky vybranych. Tato moznost by nebola?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:57

Janulik03 offwhite dobra, vyloženě slonovou kost bych spis nechtěla 

a dlazdicky budou kdyžtak venkovsky jen mírně, on je ten dům někdy z přelomu 20. a 30. let a není to vůbec chaloupka

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 19. března 2021 09:58

Potrefenáhusa a mas nejake v merku?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:02

Janulik03 zatím jen letmej úder do googlu

Online Karja
Avatar
44460 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:07

Potrefenáhusa Tak jestli je to Offwhite, tak je to perfektní. Béžovou bych nebrala. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:10

Potrefenáhusa Tu druhou má máma v bytě (včetně dřevěné desky), barva na foto odpovídá a sice je asi ohraná, ale pořád krásná. Mě ta off white přijde velmi elegantní, nepálí do očí, není na ní všechno vidět a myje se velmi jednoduše. A k vašemu domku úplně přesná.

Uka dlaždičky! Mě moc baví ty mřížkovaný co dávala Garfie, ale úplně vidím nějaký jemný olivově zelený vzorek...

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:24

viktorka_od splavu Jj, přesně, jakýkoli živnosťák. Karja To ti neprojde všude, záleží, kdo tam zrovna je. Ono fakt záleží, jednou manžela v OBI pustili se podívat na ty obklady bez problémů, druhý den mě tam bral s sebou, ať se taky mrknu a to už nás nepustili (byli jsme bez toho živnosťáku v obou případech). 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:25

andulka01 já prave nevim, celou dobu jsem počítala s tema metro, jenže je máme v koupelně a na zachode, tak jestli si do ty kuchyně nedat něco něco jinyho. 
jeste mě napadly hexagony nebo ty metro v salvejove zelený....jenže máme hodně napadnou tu podlahu a k tomu ta linka není bila, tak nevim 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 19. března 2021 10:32

Potrefenáhusa Fandím neobvyklým řešením... metro je moc hezký, ale ten jemný vzorek působí krásně maloměstsky, domácky (nesnáším to slovo, ale neumím líp popsat ten pocit).

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 19. března 2021 11:09

Potrefenáhusa To je krásny vzor.