andulka01 já prave nevim, celou dobu jsem počítala s tema metro, jenže je máme v koupelně a na zachode, tak jestli si do ty kuchyně nedat něco něco jinyho.
jeste mě napadly hexagony nebo ty metro v salvejove zelený....jenže máme hodně napadnou tu podlahu a k tomu ta linka není bila, tak nevim
Ty jsou moc hezké! My naopak máme metro v kuchyni a koupelna se záchodem na rekontrukci čeká. Taky jsem uvažovala znovu použít metro. V bytě jsme měli kuchyni, záchod a koupelnu se stejným obkladem i dlažbou a líbilo se mi to. Ale to bylo malé 2+1. Teď je to metro skoro všude, hlavně bílé, které máme my. už jsem od něj upustila.



