design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Myrtila
Avatar
5267 příspěvků moje polička 21. března 2021 17:58

Dadoo I my máme všude doma Osmo - strop, podlaha, stůl, betlém... Mají i nějakou "potravinářskou" řadu, která by měla být bezpečná v kuchyni (nebo třeba u hraček, které budou děti cucat).

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. března 2021 18:40

Děkuju všem za tipy na Osmo, to určitě využiju

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 21. března 2021 23:15

Chtela jsem dceri naplanovat pokoj ve stylu kazde vec je odnekud jinud ale dohoromady to sedi a moc to neumim. No neco jsem splacala ale nevim...

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 22. března 2021 12:30

Candance Ukaž, my ti to pochválíme! A neboj, já to dělám tímto způsobem zásadně. :-)

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 22. března 2021 12:39

Candance Ukaž, to bude pěkný

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 22. března 2021 14:01

andulka01 Garfie ukazu. Musim jeste neco opravit a dcera zatim nejasa.:(

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 22. března 2021 14:03

Candance 

Jestli je v pubertě, tak to není směroplatný!

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 24. března 2021 20:29

jinx můžu se zeptat, z jakého materiálu/jaký dezen máš na skříni v ložnici? (Co byla dnes v outfitech). Nebyla by větsi fotka? Mám neshodu s manželem. On chce k dubovým parketam skříň "dřevo". Já bych raději šedou nebo  imitaci broušený hliník.

Zdravím rasaNori -  je to boj. Když si nejsem jistá, tak mi řekne "vyber to ty". Když jsi docela jistá jsem, tak to chce jinak. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. března 2021 20:50

Makara jo, to kdybych si ted vzpomnela. Ja (uz) nevim, je to moc pekne, sede, takove na pohled jakoby hebke, sametove a hlavne jsou schovane vsechny pojezdy, zadne kolejnice na zemi apod. Nijak zvlast se na tom nedelaji otisky, ale jak se to jmenuje, to uz fakt nevim. Libi se mi ta seda k dubovym parketam, drevo bych osobne nedavala. 

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 24. března 2021 21:10

jinx díky. Asi budeme ještě nějakou dobu bez skříně. Šedou na korpusy už má truhlář v dílně a čeká na instrukce, co objednat na dveře....

Offline rasaNori
Avatar
8824 příspěvků moje polička 24. března 2021 21:59

Makara asi tak:) 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 30. března 2021 08:00

update našej obývačky:

máme hotové steny, podlahu (ešte chýbajú obvodové lišty, ktoré dodali neskoro), omaľované, luster objednaný (má prísť o 5 týždňov), knižnica objednaná (má prísť o tri týždne)

A čaká nás: garníže alebo niečo podobné, závesy, stolík, koberec, PC stôl, kanc. stolička, vankúše, stojany, nejaká komoda, kvetináče, obrazy a snáď už to bude vyzerať ako obývačka

Offline letfenixa
Avatar
10842 příspěvků moje polička 30. března 2021 20:03
Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 10:34

Budeme předělávat příjezdovou cestu ke garáži a ke schodišti k víkendovém domu. Teď jsou tam na zpevnění břehů kameny. Co tam dát jiného? Budeme ji i rozšiřovat. V současném stavu je to padesát let. A ta cesta je dlouhá 10 metrů. 

Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 10:43

Oprava je dlouhá 15 metrů. A nelíbí se mi ty betonový  tvarovky, jak se tam sázejí rostliny. Takový půl oblouky. 

Online Tak Betty
Avatar
6089 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 11:20

Ještě jedna fotka

Offline Karja
Avatar
44458 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 13:44

Tak Betty Mně se to líbí přesně takhle s těma kamenama, ale neznám jiné možnosti. Já mám ráda, když jsou věci v zahradě co nejvíc přírodní, i mi přijde, že se to tam hodí k té bříze a smrckum, že nějakej beton by to zabil. Jsem zvědavá co ti kdo doporuči. A tu cestu necháte normálně takhle asfalt?

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 13:47

Tak Betty proč nenechat ty kameny? Očistit, nějak pohledněji usadit, ale jinak bych je nechala.

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 13:48

Tak Betty To je hezký! Škoda že to musíte předělat, ty kameny by nešly použít znovu? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 13:50

Karja že jo? Píchla bych do škvír netřesky a další skalničky a byla happy, že mám tolik přírodního materiálu zdarma.