design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 19. března 2021 17:14

betsey Takto vie hrať na city aj moja mama, nedaj sa!

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 19. března 2021 17:22

Potrefenáhusa Nemaj ten stensund v off white a bezove? Vylozene to pri hledani vyjede jakoby dve ruzny barvy, jestli ne a je to jedna barva co jen vypada ruzne na fotkach tak je to fakt tezky, vidim i skoro bilou, svetlejsi nez na fotce tady. Hmmm

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 19. března 2021 17:26

Garfie haha tak to mně vadí akorát v případě, že se mi to samotné moc nakonec nelíbí:-P jinak je mi to upřímně fuk, ať si brblá hlavně že je po mým

Online Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 19. března 2021 18:18

0zero7 nevim, v tom katalogu vidím jen jednu, ale kdo ví 

Offline continuity
Avatar
42712 příspěvků moje polička 19. března 2021 22:52

Garfie no já jsem došla k závěru, že seženeš levněji apartmán v Dolomitech, než pod Klinovcem. O Špindlu a podobných mistech ani nemluvě. Tady se ty ceny fakt utrhly z řetězu. 

Offline Garfie
Avatar
28430 příspěvků moje polička 20. března 2021 05:47

continuity Je to tak. Asi tak pred rokem jsem nekde videla tabulku mezirocniho narustu cen nemovitosti v Evrope a CR jednoznacne vedla. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49188 příspěvků moje polička 20. března 2021 21:19

hlásím že fakt živnosťák na konzultační činnost ve stavebninách/hornbach/bauhaus funguje takže děkuju za radu poradu moc!

Offline Karja
Avatar
44458 příspěvků moje polička 20. března 2021 21:32

Nejake inspirace hledáte spíš na pinterestu nebo na Instagramu? 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 20. března 2021 21:35

Karja oboje, ale na pinterestu se lip hledá 

Offline Karja
Avatar
44458 příspěvků moje polička 20. března 2021 21:37

Potrefenáhusa Musím oživit své mrtvé účty:-D. 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 20. března 2021 23:21

Mám si vybrat úchytky do kuchyně. Tam v té prázdné skříňce budou zase šuplíky. Za Růžou otvírací dvířka, aby byl přístupný roh z obou stran. 

Líbí se mi tyto, už vzhledem k zeleno-černým kamnum.

https://www.ikea.com/cz/cs/p/borghamn-uchytka-20316046/ 

Co vy na to? 

Nejdou mi nahrat fotky. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. března 2021 23:38

Dadoo mě se k tobě líbí. Jaká bude nakonec finálního barva té kuchyně? Vím, že si to tu řešila.

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. března 2021 07:20

Evaeva zůstane téhle dřevěná. Jen chci koupit v ikee ten olej a tím ji napustit. Vrchní desku bych chtěla taky asi tmavou. Nebo takovou tu šedo-cernou zrnitou žulu. Tedy ne opravdu kamennou. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
38683 příspěvků moje polička 21. března 2021 07:27

Dadoo ten olej v ikee mi přijde hroznej, dřevo je pak hrozne do žluta a dlouho to lepí, neporadím kde, ale koukni po oleji jinde 

Offline Dadoo
Avatar
11615 příspěvků moje polička 21. března 2021 07:29

Potrefenáhusa super! Diky za varování. Máme tu perfektní Barva-laky, tak se domluvím tam. No a vlastně s autorem kuchyně taky.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2021 08:55

Dadook té kombinaci dřevo+tmavá deska ty úchytky půjdou dobře 

Offline Makara
Avatar
3612 příspěvků moje polička 21. března 2021 10:19

Dadoo pry jsou dobre oleje Osmo. Mame tim nove napustene parkety. Truhlar rikal, ze tu znacku pouziva na drevene desky. 

Offline buble
Avatar
44 příspěvků moje polička 21. března 2021 11:00

Makara Dadoo taky nam bylo doporuceno osmo na parkety a taky ho muzu doporucit dal.

Maji na vyber nekolik variant oleju (ciry lesk, mat, s barevnym nadechem...) - meli jsme male vzorecky, ktere jsme zkouseli nanaset sami, a pracovalo se s tim dobre.

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 21. března 2021 12:16

buble Dadoo Makara taky potvrzuju, Osmo oleje jsou skvělé. Mě to doporučil pán na restaurátorském kurzu.

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 21. března 2021 13:48

Taky máme Osmo na dubové pracovní desce a rozhodně doporučuji!