viktorka_od splavu to je dobrý point, ten monitor oproti oknu je na pytel.
Já bych dala stůl jak je ta komoda, udělala nad,vedle nějakou polici na knihy a zasadne zmenšila tu skříň, ideálně ji udělala nějak v kombinaci otevřené police a uzavřené místo na šaty.
A nejlepsi je pod stůl kontejner se sufliky, děti mají z brizoveho dřeva, nevypadá vůbec kancelářsky, akorát by potřebovaly tak dva a na to tam uz neni místo.
Místo křesílka muze byt i sedaci pytel. Kam bude dávat peřiny?
Jinak.bych dala za hlavu alespoň úzkou poličku. Nebo nad postel, něco místo nočního stolku.

