Karjaod oken vám za nepůjde az jsou na sever nebo na západ, pokud teda nestavite na severním pólu. Máme francouzské okno 4,5m v obýváku na západ ,pere sem slunce v zimě v létě.Hlavne nevynechejte předokenní žaluzie.Uzkou nudli na sever si nechte,pokud máte výhled,hezky to vypadá.dva domy tady to tak mají -teda okna přes roh a terasu přes roh,fakt pěkné a řekla bych i praktické.do rohu mezi okna dáte velikou kytku a je to.
Řemeslníci vám budou vymlouvat spoustu věcí na to si zvyknete.a jestli povolíte bude vás to štvát, věřte že vím co říkám.
