design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 07. července 2021 07:55

Karja tak v novostavbe bych kazdopadne uz pocitala s klimatizaci jak pise Candance -na tebe jsem si zrovna vcera vzpomnela, jak jste na tom?

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 07. července 2021 07:56

viktorka_od splavu ja nebo Karja?

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 07. července 2021 07:58

viktorka_od splavu Karja 

Urcite bych pocitala s klimatizaci (minimalne bych nechala udelat pripravu).

Co rekuperace, tepelne cerpadla:voda-vzduch? Je to drahe ale super. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 07. července 2021 08:17

Candance ty

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 07. července 2021 08:30

Candance S klimatizací ani rekuperací vůbec nepočítáme. To byl sambo vždy zásadně proti. Jemu obě dvě ty reseni vadí. Ale tam díky situaci toho domu prehnane teplo rozhodně nebude pokud nevzrostou nějak zasadne průměrné teploty:-D. Ani ty předokenní žaluzie mít nebudeme. 

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 07. července 2021 08:31

Candance Jinak s tou skříní mi přijde, že řemeslníci a tak celkově prodejci mají rádi mainstream, a co je trochu jiné, od toho odrazuji

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2021 08:53

Candance ponurá a nudná skříň! Nevěděla jsem, že má skříň bavit.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. července 2021 09:14

Candance zrovna minulý týden nám montovali nové skříně a v ložnici mám tmavě hnědou ,skoro černou, naštěstí to nekomentovali.krasny to je.Clovek se nesmí dát.

Offline Aranel
Avatar
6547 příspěvků moje polička 07. července 2021 09:53

Karja Ale tak ono to je těžký. Včera tu bylo 30 stupňů, modro, koupaliště, dneska je 18 st. a leje. za 5 měsíců může bejt deset pod nulou. A teď podle čeho se řídit...

Jinak podporuju Karoleena v názoru "věci se nemají tvářit jako něco jinýho" (lino se vzorem prken, plastový okna se vzorem dřeva, takový ty nalepený rádoby-cihly na polystyrenovým zateplení!!!)

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. července 2021 10:37

Aranel neberu vám to, já zase nemám ráda víc než dva různé dekory dřeva v jedné místnosti.Jen mě napadlo,co bavlněné šaty s květinovým vzorem třeba...to vám taky vadí když ai bavlna hraje na růže??.

my máme plastová okna s dřevěným dekorem, vnitřní dlažbu taky dekor dreva a venkovní obklad-jakocihla

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 07. července 2021 10:48

Karjaty predokenni zaluzie bych jeste zvazila....

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 07. července 2021 10:51

Karja taky hlasuji za žaluzie, aspoň na ten západ

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 07. července 2021 11:39

711990 To už je pozdě, ty se myslím dávají hned jak se dávají cihly. A nepotřebujeme. Aranel No ale zrovna vinyl ve vzoru dřeva na asi tak 90procent domácnosti, u té podlahy je to zrovna těžké, jakej jinej dekor dat. My teda dřevo zvažujeme, ale praktické a levne to není.

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 07. července 2021 12:25

Karja Předokenní žaluzie (rolety) jdou nainstalovat i dodatečně.

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 07. července 2021 12:35

Sweet Potato Jo, ale to myslím není tak pěkne. Lepší je to připravit hned. Ale ty žaluzie mě nějak netrápí. 

Offline DruI
Avatar
5556 příspěvků moje polička 07. července 2021 12:43
Reakce na Karja:

Candance Jinak s tou skříní mi přijde, že řemeslníci a tak celkově prodejci mají rádi mainstream, a co je trochu jiné, od toho odrazuji

​Tos mi připomněla, jak k nám přišel řemeslník zaměřovat kuchyni. Rozhlédl se po našem bytě a prohlásil: "Já vám chtěl vymlouvat ty vybrané barvy, co jste posílali, ale když se tak rozhlížím, tak asi nebudu." :o)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 07. července 2021 13:38

Karja ani jako zatemneni do detskeho pokoje?;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 07. července 2021 13:40

Sweet Potato u nas treba nejdou, mame nizke stropy a okno "az pod stropem", proste tam chybi misto resp by nam to prekryvalo kus okna i vytazene. kdyby se na ne myslelo pri vsazovani oken, dala by se niz

Offline Karja
Avatar
44443 příspěvků moje polička 07. července 2021 13:48

viktorka_od splavu Nene, to mi přijde jako drahé zatemnění. Běžné žaluzie a zaves na tmu stačí;-)

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 07. července 2021 13:55

viktorka_od splavu zalezi, co myslis. U nas se toho meni tolik... ale bojujeme a plaveme.