711990 To už je pozdě, ty se myslím dávají hned jak se dávají cihly. A nepotřebujeme. Aranel No ale zrovna vinyl ve vzoru dřeva na asi tak 90procent domácnosti, u té podlahy je to zrovna těžké, jakej jinej dekor dat. My teda dřevo zvažujeme, ale praktické a levne to není.
Já vím, je to radikální. Vinyl třeba nějakej jednobarevnej, no.
Vlm Teda!
Ne, potisk růží na bavlně mi nevadí.

