Karja taky ted resim kuchyni, jednodussi to mam v tom ze jednotlive trubky uz byly v byte dane, tak jsem vychazela z toho. V podstate jsem si precetla clanek od Florentyny o rozvrzeni kuchyne, na zaklade toho jsem si vymyslela co kde bude. Pak jsem mela schuzku s kuchynskou dizajnerkou a ta mi to mnou navrhovane usporadani schvalila, vlastne v dispozici nic nemenila, ,,jen" tomu vymyslela kabatek :)
Troubu budu mit taky dole a vareni ne na ostrove. Akorat mezi drezem a sporakem bude hlavni pracovni plocha


