Candance já myslím že ty nádoby na dešťovku už jsou u novostavby povinné
s těma lištama naprosto souhlasím, je to hnus, stejně tak různé roztahané prodlužovačky... no takže máme oboje protože muž to nechtěl řešit![]()
Karja taky nám chybí zásuvky na chodbě/schodišti/komoře - na nabíjení či připojení různých spotřebičů typu robovysavač, společná tiskárna před pokoji dětí apod

