design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:21

MaeGandal Jj, to je další možná alternativa:-D. Teď jich mám fakt hodně, a kreslím si to na papír, je to lepší než na PC nakonec. No a pak dám pokoj, dál je mi už všechno sumak:-D

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:24

Karja ale to delsi L a velky stul nezni spatne

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:34

Candance No jako, i sambovi se to líbí. (ty vole, jemu se líbí všechno:-Dvsechno je nejlepší a bude to bezvadný!!!). No nezní to špatně, navíc my půjdeme trochu do toho retra, nebo klasiky nebo jak to nazvat a přijde mi, že to se do obýváku hodí, když to tam bude trochu zasahovat. Na protejsi straně od těch oken jsem měla v plánu takove ,,jinxpolice,, primárně na knížky,,. No možná se na to vykaslu a dám tam nějaké kredence s nádobím a bude to prostě kuchyň přes 2/3 obytné místnosti:-D. 

Offline Garfie
Avatar
28426 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:42

MaeGandal Přesně takovou do U (tu první) by u nás šlo udělat, úplnou kopii a dokonce jsem o tomhle řešení uvažovala, ale přijde mi nešikovné to obcházení linky když jdu na terasu. 

Karja Mně kuchyň přes 2/3 místnosti nezní špatně,  vlastně to tak taky mám a to ani nevařím zdaleka tolik (a ráda) jako ty!  Stejně to dopadne tak, že strávíš v kuchyni většinu času, budou tam sedět i návštěvy, sambo tam bude u stolu třídit  žížaly a holky psát úkoly...;-)

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:49

Karoleena nemas fotku kde to je komplet Se zarizenim? To je super barva! Skoda ze to neni vic videt

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:50

viktorka_od splavu my teď dvě rohovy máme a naprd mi vůbec nepřijdou, v ty jedny je police, protože je v ni vyrezanej komin (tam teda,obavam se, vznikne asi casem koutek hamby, ale jinak to udělat neslo) a v druhy je takovej ten kolotoc a zatím mi to přijde úplně v pohode, nic blbyho jsem na tom neshledala

Offline 0zero7
Avatar
11724 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 21:51

https://www.architecturaldigest.com/story/sincerely-jules-backyard-transformation-erick-garcia-replace-this-space

Jak Se Tady bavite o tech stolech, tak ten venkovni S sutrem co ji dali na zahradu pri rekonstrukci je bozi!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 22:06

0zero7 Našla jsem ještě tuhle fotku, možná tam jde ta barva vidět o něco líp, ale zas je tam větší bordel, a to už jsem ořízla kastl s pivama. :D A toto je aktuální stav, je tam ještě práce jak na kostele, musíme vymalovat, na okno bych chtěla římskou roletu, stínidla nemám vybraný, barový stoličky taky ne (i když tam aspoň tuším), no a o jídelním stolu a židlích, kterej bude v místě odkud je to cca focený, nemluvě... 

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 22:15

Karoleena jdes mi do rany s rimskou roletou.

Chci to tez do kuchyne a dceri nad pracovni stul.

Dava se to do nejake specialni listy? Nebo jen normalni systemy a rolovani bude jen na rolete? Nasla jsem oboji ale tady to nikde nazivo nemaji. Musim nekam zajet

Kam ji das v te kuchyni? Jakoby do okna nebo pred ten vyklenek na strop nebo stenu?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 22:24

Candance Pokud vím tak to není co do montáže nic spešl, roleta může mít klidně tunýlek na klasickou garnýž, jde připevnit na strop, na zeď, nebo přímo k okennímu rámu, jak kdo chce. Já bych chtěla jednu velkou, takže bych ji dala na zeď nad okno, ale nevím, jestli už nejsem náhodou nad nějakou maximální šířkou, do které se ta roleta pohodlně skládá, to budu muset ještě prozkoumat... 

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 22:27

Garfie Třídit žížaly:-D....no asi fakt potrebujeme ty dvě lednice jak psala Pinot:-D. I na tyhle rybářský obskurnosti:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2021 22:32

Karja akorát když zrušíš ostrůvek ubyde ti hodně pracovní plochy

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 22:41

Evaeva Já vím, ale já myslím, že na tom ostrůvku, když tam nebude varná deska stejně nic dělat nebudu, že to nebudu přenášet. Jen výjimečně jako cukroví a podobný hovadiny:-D Jako já fakt vařím hrozně rychle, mně to jede, dřez, sporák, hotovo. Teď mám sporák dokonce u zdi, z druhý strany hned dřez a nevidím problém, vyhovuje mi to, právě to jede razdvatri....Jako na nějaké servírování to není, ale to já vůbec nedělám, já prostě valim:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2021 23:02

Karja třeba i na to cukroví nebo jen odkládání věcí... Já spotřebuju libovolnou plochu;) Ale teď mám asi 120 cm pracovní plochu a stačí mi to.

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 12. srpna 2021 23:04

Evaeva No na to cukroví a odkládání pri velkem vaření používám stůl. Já jako nějaký prostírání a podobný věci nevedu. Takže tam dám prkýnko, na to plech s něčím a tak;-). Jsem tak nějak zvykla. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2021 23:19

Karja jojo, to znám:)

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 06:07

Karoleena to jsem tez zjistila ale nebyla si jista. Dekuji

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 06:20

Karja Velkej stůl potřebujete, úplně souhlasím s Garfie 

My jsme teď zazdili jeden byt, ve kterým jsme se byli podívat, právě proto, že tam nebylo dost místa pro velkej stůl. Skvělá lokalita, dva balkony, no ale nechci se tísnit u jokkmokk, ale koupit hodně velkej dubovej. 

Offline Karja
Avatar
44438 příspěvků moje polička 13. srpna 2021 06:40

Len Jako nám by se tam velkej taky vesel. Ale už bys to jakoby cejtila při pohybu ta., že by to bylo na centimetry, když by se tam pohybovala celá rodina, vyhnout se, když by jeden seděl rozvalenej a tak. Navíc......na stole spíš necháš na stálo nějakej bordel, pastelky, výkresy, vždyť už vím, jak to chodí. Ono zas nejde počítat, že to bude furt uklizený:D a prázdný. Segra má velkej stůl, vždycky na jedné straně něco děcka dělaj a k obědu to aspoň neuklizej, ale sednou si na druhej konec:-D

Offline Karuna
Avatar
příspěvků moje polička 13. srpna 2021 07:06

Rhaenys ja mam dřez pod oknem, bez sklápěcí baterie. Okno otviram jen na vetracku a v pohodě. To okno se teda blbě myje  musím k němu zvenku že zahrady. Ale ja zas tak často okna nemyju a mám v kuchyni ještě další  okno, když potrebuju pořádně vyvetrat. V pohodě s tím ziju už 17let.