continuity ano, presne to mame teraz. Ja tam skladujem kavu a musli a ani na to poriadne nedociahnem
design a architektura
continuity Ja tam sklad cehokoliv nikdy nemela, ale uz bych si to taky nikdy nenechala udelat. Ale nez si tak za dalsich 10 let poridim novou kuchyn, tak s tim budu muset vydrzet.
Ja som sa rozhodla, že nechám vymeniť okná. Nějaké vychytávky? Budu biele plastové, na tom sa nedá nič zmeniť. Teraz máme rolety, to si asi nechám urobiť znova.
Potrebujem skôr zvukovú izoláciu než tepelnú. A v lete sa jedna strana prehrieva.
betsey jeste bych asi nedoporucila dvirka s folii, mam osobni i zprostredkovanou zkusenost, ze moc nevydrzi.
Emerald a co tam máš? Mě nějak napadá, jak to lépe využít. Na karusel tam není místo kvůli sifonu a hadicím. já bych to místo ráda využila, ale vůbec nemám tušení, jak to zorganizovat.
betsey nad umyvadlem mi to tak nevadí. Mám tam sváteční porcelán, toho mám já hodně![]()
continuity ja myslela, ze pises o tom prostoru na lince za drezem.... pod mam vysouvaci dvojkos a po stranach tablety a sul do mycky a ruzne hygienicke zalezitosti, dostanu se k nim bez problemu
continuity jaj, myslis pod umyvadlom. No tam sa bojim pozriet ![]()
Ale mam tam nejake pekace a prazdne zavaraninove pohare, ktore sa este mozu hodit ![]()
betsey ja som mala umývateľnu stierku niekoľko rokov, farebnú a po čase to bolo trochu vidieť, nedala sa umyť dokonale. Sestra mala bielu a po čase tam dala sklo, vyzerala dosť hrozne. Takze ak sa pre ňu rozhodneš, bielu moc neodporúčam.
Mrakoplas hmm, tak neviem velmi co tam dat. Teraz tam mame to sklo, ale to sa mi velmi nepaci.
No uvidime
Emerald já se k tomu dostanu, nebo spíš ty věci se dostanou ke mě. Kdyz tam otevřu, vyskočí to na mě všechno.
Jaky tam máš koš prosím?
continuity Zakladna je prisroubovana ke dnu skrinky, na vysouvaci konstrukci je pak prostor pro dva obdelnikove plastove kose. Zabere tak dve tretiny hloubky skrinky.
betsey já mám za linkou desku ve stejném dekoru jako pracovní desku. Je to super, není na tom nic vidět. Kromě výše uvedeného, doporučuju výsuvné koše/police do spižni skříně. K těm mechanizmům na otvírání skříněk nahoru, já s nimi žádný problém nemám, mám je už pět let a úplně bez problémů. Tchýně je má dokonce přes deset let a taky jsem si ničeho nevšimla. Pokud honíš úložný prostor, doporučuju nechat horní skříňky udělat až po strop. Ubyde ti čištění a vejde se tam spoustu věcí, formy na bábovku, vykrajovátka, marmelády a sklenice od nich, vázy,...
betsey s tymi hornymi skrinkami mi tiez hovorila dizajnerka, co nam navrhovala kuchynu, ze ked sa ti tie dvierka vyklopia niekam az pod strop, tak potom mozes problem na ne dosiahnut na zatvorenie, aj ked stojis na niecom. To zas mne nenapadlo. Tak na tie najvrchnejsie skrinky mam system tip- on (stlacis a otvoria sa same).
betsey Nech si udělat linku až po strop, teď se to hodně dělá a je to i pěkne. Tak jako to uceli ten prostor a myslím, že i místo potřebuješ, a o tolik to tu linku zase neprodrazi. Já se chodím dívat do jedné kuchyňské skupiny na FB, určitě bys tam našla třeba nějakou vzorovou kuchyň do bytu, abys využila efektivne všechen prostor. Jako designové to není nic moc, ale ty lidi tam to uspořádání dost resi a to mívají vcelku dobrý.
mnum no a tym systemom ich ako potom zatvoris?
betsey Ze zkušenosti taky hlasuju pro šuplíky místo dolních skříněk a výsuvnou špíz, o moc lepší.
Karja skrinky az po strop mi vobec nenapadli, ze by som dala robit, ale je to dobry tip. Len ja som fakt nizka, aby som dociahla az uplne hore, to si budem musiet zaobstarat regulerny rebrik
betsey Já bych naopak výklopnou horní skříň rozhodně doporučila, je to jedna z věcí, která mě aktuálně v kuchyni vytáčí příšerně, ty horní skříňky s klasickým otvíráním do prostoru. Neustále to překáží, člověk to furt musí otvírat a zavírat, to je pak akorát festival zbytečnejch pohybů, jak by řekl můj oblíbenec Zdenda Pohlreich. :) A výklopných mechanismů je dneska xy, pochybuju, že by byly poruchový všechny plošně, nicméně rozhodně to mívá oproti klasickým pantům o dost zajímavější cenovky...
Další položka na mým osobním seznamu jsou výsuvy do spodních skříněk úplně všude, to mě taky hrozně otravuje, jak se člověk musí furt ohýbat a šátrat kdesi v hlubinách... No a z vnitřního vybavení by mi přišel ultrapraktickej drátěnej program na talíře do horní skříně tak, abych je mohla ukládat vertikálně. To mi asi vadí tak nějak obecně, když je člověk nucenej věci štosovat na sebe a musí napřed ledacos vyskládat ven, aby se dostal k tomu, co zrovna potřebuje. U věcí, co člověk používá jen semtam se to asi dá, ale u těch talířů mě to vytáčí fakt denodenně.
mnum a nekazí sa ti to? Ja mám takú nad digestorom a ešte nad otvorenou policou a občas to kovanie vypadne. Neviem, či to zle namontovali alebo som také drevo :) Ostatné horné skrinky sa otvárajú zdola, dvierka majú presah (neviem ako sa to volá) a to sa mi zdá úplne najlepšie a nie je to ani vidieť. betsey ak nechceš úchytky, tak to odporúčam. Inak ak chces tú stierku bielu, tak na druhú stranu ľahko po pár rokoch premalujes ak bude špinavá.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
