design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2022 12:59

betsey já do těch horních skříněk lezu přes dětský stupínek:) Ale mám tam věci, které moc nepoužívám. Do spodní poličky nejhornější skříňky dosáhnu i bez toho.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:00

betsey No kamarádka bydlí v dost malém 3kk s dvou dětma a fakt má vršek linky plném krabic, páč se jim to jinam nevejde a budou si kvůli tomu taky nechávat až do stropu. Prostě ty prostory časem docházejí:-D. Ale oni mají hodně koníčku, sport, muziku, to je hodně krámu. 

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:00

betseynormalne zatlacis. Ale to je asi jedno, ono by stacili aj obyc panty a uchytky, ja mam horne skrinky bezuchytkove, tak kvoli tomu sme tam dali tieto. 

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:02

Mrakoplas no mam kuchynu zatial novu, tak zatial vsetko funguje. za 5 rokov mozem podat recenziu na spodnej rade hornych skriniek mam tiez presah. 

A s tou stierkou si ma nepotesila, pan co nam to maloval, hovoril ze ten material sa dava aj na podlahy a ze s tym mozem robit co sa cistenia tyka cokolvek, jedine ze neodporuca uplne blizko toho flambovat a pustat paru z papinaku  

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:03

betsey skrinky po strop sú super, ja si tiež musím dávať stoličku aby som dosiahla ale dávam tam veci, čo nepotrebujem denne. Len pozor ak ste v paneláku ako my a nie sú tam úplne rovné stropy, tak to až úplne hore nepôjde. Nám stolár povedal, že by musel ísť sadrokartón na strop a to som nechcela. Tak mi skrinky končia asi 10cm pod stropom. Sú biele, takisto aj steny, tak to vyzerá v pohode a nevadí mi to.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:05

Karja vies co, ti predchadzajuci majitelia mali skrine v chodbe, v spalni aj v detskej az po strop a my ked sme sa sem prestahovali, tak sme to vsetko povyhadzovali, ze je to strasne. No uz sme dospeli do stadia, ked sme pochopili

Teraz zavidim susedom, ze si dali skrine az po strop v chodbe a mam chut zasa ist vsetko prerabat

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:06

Mrakoplas aha, no u nas to dopadne asi rovnako, su tu strasne krive steny vsade

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:06

mnum neboj, určite už je odvtedy dačo lepšie na trhu a keď vám to odporucil odborník, tak mňa nepočúvaj. :) Určite lepšie ako čistenie bielych špar (čo mám doma ja:))

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:11

Mrakoplas no v predchadzajucej kuchyni som po povodnych majiteloch mala mozaikovy obklad. Ako krasny, ale to cistenie

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:18

Emerald betsey nam ty pisty vydrzely 12 let, ted posledni rok to pada, ale zatim jsem se nedokopala zaridit vymenu.

Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:38

betsey ohledne spodni rohove skrinky jdu proti proudu. U otocneho kose mi vadi, ze jsou vyuzitelne max. 2/3 plochy a jeste Tam nedas treba velky hrnec. Uz u druhe kuchyne jsem si nechala udelat police a sirsi dvirka, takze veci  v prvni rade za dvirky jsou pohodlne dostupne a v druhe rade a v tom zadnim rohu je prave forma na babovku a jine malo uzivane nadobi. Vsude jinde dolni skrinky se supliky. Doporucuju pracovat s hloubkou supliku a do tech hornich dat jeden vlozeny bez vlastniho cela. Je zbytecne, any na pribory bylo 15 cm vzduchu.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2022 13:43

Makara já mám v rohové skříňce takové ty výsuvné ledviny a mám tam úplně všechny hrnce a pánve, co mám, i papiňák a velký hrnec. Na kraji mám ty, co používám nejčastěji, vysouvám to míň často.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:44

Makara my máme dvě rohové skrinky, jednu otočnou a druhou ne (je tam v rohu komin) a ta otočná mi přijde asi milionkrát lepší, jde to vysunout úplně cely a denně to používat, v ty obyčejný s polici jsou pohřbený nejaky věci ani už nevim jaký 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38665 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:46
Reakce na mnum:

Mrakoplas no v predchadzajucej kuchyni som po povodnych majiteloch mala mozaikovy obklad. Ako krasny, ale to cistenie

​já mám mozaiku v kuchyni 12 let a nepřijde mi, ze by bylo nutný nějaký zvláštní čištění, spara tam není bila, ale nějaká světle šedá, v koupelně dtto 

Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:56

Evaeva Potrefenáhusa tak jo, prevalcovaly jste me. Preji vam, ze jeste spokojene. Ja jsem spokojena taky. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2022 13:57

Makara já ty rohy fakt nemám ráda, ale u nás to bez něj bohužel nešlo.

Offline mnum
Avatar
2141 příspěvků moje polička 06. února 2022 14:04

Potrefenáhusa mozna kdybych to mela od zacatku, tak bych to nejakou udrzbou udrzela ciste. Ale pred nama tam bydlel takovy mlady muz, ktery ten byt vyuzival jako party byt a nez jsme se do bytu nastehovali, dost jsme si makli s uklidem, byl tam strasny bordel a spina. Takze v tech (bilych) sparach uz byla spina dost zazrana, totez v koupelne kolem vany a umyvadla. Ja jsem se snazila, drhla to vsim moznym, ale nikdy to uz nebylo ciste, proste ta frekventovana mista byla uz takova usmudlavejsi. Jinak se mi to libi, v koupelne byla ta mozaika bila s tu a tam perletovymi odlesky, bylo to moc hezke

Offline Makara
Avatar
3606 příspěvků moje polička 06. února 2022 14:05

Tim rohem ziskas dalsi pracovni plochu. To se hodi. Ale je fakt, ze mnohdy je ucelnejsi mit jen dve soubezne linky, zvlast v uzkem prostoru.

Kdyz je spojena kuchyne s obyvakem, tak se libi reseni, ze ta rohoiva skrinka vlastne neni rohova, ale z obyvakove casti je to bezna skrinka treba I suplikova.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. února 2022 14:09

Makara no právě. Já mám malou kuchyni, dvě linky proti sobě se nevejdou, resp. nemohla bych tam mít průchod a to by bylo dost nepraktické.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 06. února 2022 14:10

Makara neznášam roh. Človek si tam vkuse zavadzia. Ale u nás to inak nešlo.