To jsem ráda, že v tom nejsem sama! ![]()
Evaeva máš pravdu, že ty sedačky bývají typické v bytech, zatímco v domech sedávám většinou u stolu, důvod bude asi to, co popisuješ.
Pinot Noir Já už taky zažila takové překvapení, že sedíme u stolu, jeden známý si dokonce chodí automaticky sednout na sedačku a pak se přesouvá, protože zbytek společnosti jde automaticky ke stolu!
Taky mám zkušenost, že mužské návštěvy si spíš sedají na sedačku, oni se tam klidně nějak rozvalí, i na návštěvě. :-) Zatímco ženy v tomto bývají takové upjatější, nebo třeba když máte sukni/šaty je příjemnější sedět u stolu.

