design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:04

Karja No bylo, no. Jako sorry, zadek Kerndlové je strašný peklo, ale co děláš doma ty?

Offline notna
Avatar
9361 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:04

Kan Ježíš! Nebyla jsem to já?! Nedávno jsem psala v rychlosti sms klientovi a naštěstí! jsem si to před odesláním přečetla, což nedělám vždycky, když spěchám. Normálně uprostřed textu bylo slovo čur.k Vůbec to slovo nepoužívám a jsem si jistá, že jsem ho na telefonu ani nikdy nepsala. Nechápu.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:05

Karoleena Ježíš a co to bylo? Já možná používám občas něco místo slova vosolichat! 

Offline notna
Avatar
9361 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:06

Kan Karja Uf! Já se začala bát, že nemám psaní na tel. pod kontrolou. Te´d mě ovšem zajímá, co to bylo

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:07

notna Mně taky, jako já si něco zpětne vybavují, asi něco skrz ty kozy té Kerndlove! 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:07

Karja Děvče, děvče. Pojď do stěhovací vlákna, ale chci vědět, zda si opravdu čistíš zuby š.....m.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:14

Kanmyslis stehovaci nebo stezovaci

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:16

Kan Já si tím čistím zuby až tak poslední rok, co mě hygienistka pěkně zmrdala! ;-)

Offline Janulik03
Avatar
20126 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:20

Aranel a nemozem to teraz ani opravit

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:21
Reakce na Karja:

Kan Já si tím čistím zuby až tak poslední rok, co mě hygienistka pěkně zmrdala! ;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:22

notna ježiš, a tomu se teda taky musím strašně smát

Ty jo, něco takovýho odeslat!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. února 2022 14:24

Candance Promiň, stěžovací. 

Offline notna
Avatar
9361 příspěvků moje polička 11. února 2022 15:31

Pinot Noir Teď už se tomu taky směju, ale když jsem si to přečetla, málem mě kleplo. A teď jak tu napsala Kan , úplně se mi ten pocit vybavil a úplně se zhrozila, jestli jsem to nebyla já a nemám ten Tourettuv syndrom či jak se jmenuje to vykřikování sprostých slov

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 11. února 2022 15:38

Karja zabilas

Offline 999
Avatar
19690 příspěvků moje polička 11. února 2022 16:08
Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 11. února 2022 16:29

Karja teď sem jdu ze stěhovacího vlákna a tam jsem trošku nechápala, tak už ok, už tomu rozumím

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 11. února 2022 18:35

andulka01 Ano, mě sprosťárny jsou tady napric vlákny! Už to tady zamknu a zhasnu! 

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 11. února 2022 19:12

Karja Za mě v klidu, nejsem nijak outlocitna a dobře se bavím

Offline Garfie
Avatar
28421 příspěvků moje polička 12. února 2022 15:39

Normálně uvažuju, že děti v Japonsku pošlu do jiné školy, než jsem měla původně v úmyslu (a kam jsme poslali zápisné) jen abychom mohli bydlet tady. No není úžasný? :-)

Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 12. února 2022 16:02

Garfie Ty jo, to vypadá luxusně. Takže už se zdá, že Japonsko klapne?