brrr Vůbec, já si jen tak brouzdám, abych byla v obraze. :-) Sleduju ty nemovitosti tam průběžně pořád. Ale ledy se trochu hýbou, už avizovali nějaké uvolnění, příští týden by vláda měla oznámit přesný rozsah. Zatím se odhaduje, že začnou pouštět i pracovní víza a navýší počet příchozích na pět tisíc, teď je max. 3000 denně. A možná i zkrátí karanténu pro očkované. Tak uvidíme.
Ten dům je asi tři kilometry od mezinárodní školy a muž to má pořád tu svoji hodinu do práce. :-) No líbí se mi moc!


Trosku jsme se pohnuli s realizaci kuchyne. Vypada to v ramci moznosti i esteticky pekne (navrh). Uz jsme zavrhli dubovou pracovni desku, ze by hned vypadala. Ale ted vaham nad spotrebici, trouba a deska. Urcite chceme klasickou pecici troubu a indukcni desku a zatim se priklanime k Miele. Mate nekdo? Je to draha sranda i mezi temi levnejsimi. Mame starou pracku a ta je skvela, ale mycka (z druhe ruky) odesla po dvou letech, tak abychom nezaplakali. Mikrovlnku a lednicku vybereme neco obycejnejsiho, hlavne mikrovlnka u nas moc nefrci, sem tam neco ohrat...