design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 17. února 2022 19:33

MaeGandal Podle mě si toho v zařízeném nikdo nevšimne;-)

Offline Tak Betty
Avatar
6080 příspěvků moje polička 19. února 2022 11:07

Karja no neznalý si nevšimne,  ale blbý je, že ty víš. 

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 19. února 2022 11:19

Tak Betty Já takhle vím už hodně věcí! A to ještě nic nemáme hotové. Ale doufám že nějak zapomenu nebo u nás se to teda skryje v bordelu.Ale mne vadej věci co nejsou jakoby zarovnané, že to není uprostřed nebo s něčím jiným zarovnaný. Což na to teda jsou moji řemeslníci specialisti. Ale nebudu to sem psát, třeba někdy přijedete ani si nevšimnete;-)

Offline MaeGandal
Avatar
1632 příspěvků moje polička 19. února 2022 12:54

Tak Betty Karja Tak člověk si zvykne na ledacos. Teď už mi to nepřijde tak hrozný. Jako blb y to je, ale ještě nábytek a snad to bude ok. 

Ty nezarovnaný věci jsou na prd, na papíru od architekta vše lícuje. V reálu ani prd. 

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 21:15

trosku som zase prekopala kupelnu. prihodila som zabudovane posuvne dvere a pracku (susicka sa na vrch nedala dat). a tam kde su vedla pracky uteraky tak tie budu zavesene na uzsom tycovom radiatori s hacikmi. takisto mi nejde vytvorit otvor v stene nad vanou (drevodekor ako na podlahe) ako odkladaci priestor a samotna vana tiez nie je dost dlha.

mate prosim este nejake tipy  co tu nebude fungovat?

Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 19. února 2022 21:19

eless Posunula bych pračku k vaně, vadilo by mu, kdyby stála takhle volně v prostoru.

A ten záchod....nejde vedle udělat aspoň metr vysoká zídka, ať to není u toho umyvadla?

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 21:25

brrr dakujem za postreh s tou stenou pri wc. nejak mi nenapadlo ze oddelit to len kosom na pradlo nebude stacit. pracku chcem mat posunutu co najblizsie k dveram ale tu ma to v navrhu nepustilo. medzi nou a vanou bude dizajnovy radiator

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 19. února 2022 21:26

eless mne to prijde dost rozhazene, kazda vec je osamocene. Jak moc muzes hybat s odpady? 

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 21:31

Candance odpady su v tom rohovom vycnelku. tam je stupacka. preto som k tomu chcela mat wc co najblizsie ako to bolo povodne pri stavbe.

Offline DruI
Avatar
5553 příspěvků moje polička 19. února 2022 21:45

eless Já bych dala umyvadlo na stejnou stěnu jako je WC, obzvlášť jestli vedle WC bude polopříčka, tak aby do ní člověk neustále nenarážel zadkem :o)

A teda opravdu se ti tam vejdou zabudované posuvné dveře? Ono mě to možná klame, ale takhle od pohledu se mi na to ta šikmá zeď zdá krátká. Ona ta pouzdra ve stěně zaberou dost místa, na dveře 70 cm, to je myslím cca 160 cm.

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 22:05

DruI to umyvadlo ma byt na rovnakej stene s wc ale ten blby ikeacky planovac mi ho tam nechcel umiestnit lebo sa nezmesti pod sklenene skrinky

sikma stena ma cca 144 cm. naplanovala som si tam dvere 60-65 podla toho co sa tam podari nacpat

EDIT podarilo sa mi tam strcit to umyvadlo

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. února 2022 22:23

eless musí tam být posuvné dveře? Šedesátky mi přijdou malé, sotva jimi protáhneš pračku. Jinak mi ten návrh nepřijde špatný, zvážila bych tu (polo)příčku vedle wc.

Offline DruI
Avatar
5553 příspěvků moje polička 19. února 2022 22:45

eless Já myslím, že s tou příčkou mezi umyvadlem a WC by to docela šlo (nebo tam udělat něco trochu většího nábytkového, kdyby na to přišlo). Ale ty dveře se mi zdají malé, víc jak 60cm tam takhle podle mě nenarveš (takže budete dost nadávat, až budete dovnitř protlačovat pračku, která je 60 cm široká) a ještě budou muset být dveře přiražené úplně u kraje zdi a při vstupu do koupelny se praštíš o otevřená dvířka do pračky. A ještě je teda otázka, kam plánuješ vypínač, na tu stěnu, do které se zasouvají dveře víceméně dát moc nejde.

Offline Malvin
Avatar
1644 příspěvků moje polička 19. února 2022 23:02

eless mně se to líbí. Polopricku k WC bych nedávala, zbytečně to roztristi ten malý prostor a WC to stejně neschova.

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 23:08

Evaeva DruI chcela som dat posuvacie dvere aby sa neomlatilo otvaracimi dverami nieco vnutri. trebars by sa dalo puydro na dvere otocit a vchadzalo by sa tak blizsie k umyvadlu a vypinac by bol kdesi uz na tej rovnej stene hned po pravej strane od dveri. mozno by fungovali aj klasicke otvaracie ale asi smerom k umyvadlu aby sa neobuchala pracka

este som skusala aj verziu prehodit pracku s umyvadlom ale nie som z toho moc nadsena lebo s tou stenou susedi izba kde by to umyvadlo pri pouzivani bolo moc hlucne. a v tom sprostom nahlade mi nechcelo umiestnit svetlo na stenu vedla zrkadla. v tejto verzii by mozno stacilo klasicke otvaranie dveri smerom k pracke. takto nejako ale navrh ma stale posuvne dvere:

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 23:13

Malvin priecku som chapala ako zabranenie aerosolu smerom k umyvadlu. ono by mozno stacilo len zatvorit misu ale uz teraz viem ze to nikto nebude robit. a sklenenu priecku po nedavnej nehode so sklenenymi dverami zamietam

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 19. února 2022 23:23

eless My 60 dveře máme v současném bydlení a kdyby nebyly udělané nakřivo, nemám s nimi jediný problém, takhle jsme trochu poškrábáli futra a pračku pri stehovani. WC vedle umyvadla jsme měli v minulém bytě, teď to v jedne koupelně taky budeme mít a nevadí mi to. V tvém případě se mi to ale líbí víc naproti. Protože k té pračce si pak budeš moct udělát na ni nějakou tu dřevěnou skříňku nebo něco, dát tam úklidové prostředky a mohlo by to působit hned jinak než když je pichnuta takhle sama. Ale to používání když vedle sousedi jiný pokoj, chápu. To nejde posoudit, záleží jak moc je to hlučné. My to teď máme hlučné úplně extrémně, ale muj táta říká že je tady nějakej divnej podtlak nebo co, prostě tady něco spiskal plus jsou prý úzké příčky. Sambo říkal, že v tom novém to hlučné nebude, tak jsem zvědavá teda, protože samozřejmě s koupelnami pokoje sousedi. 

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 23:31

Karja na tej pracke bude hore este susicka. a na vrch susicky vandliky na pradlo ako to mam teraz :D napriklad v sucasnosti nam vana susedi s prieckou do kuchyne (to je ta na ktorej je v navrhu wc) a to je v kuchyni pocut dost a najma trieskanie sprchovou hadicou ked sa zavesuje nazad na stenu. v mojich navrhoch vana susedi so stenou do vedlajsieho bytu.

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 19. února 2022 23:33

@eless A šlo by u prvního návrhu prohodit umyvadlo a wc a taky oddělit tou zídkou? Já nějak nemám ráda, když je první věc, kterou vidím při vstupu do koupelny záchod

Jinak to vypadá dost dobře a taky prostorně. Jen pračka nemá vždy 60 i když se tak papírově tváří.

Offline eless
Avatar
2039 příspěvků moje polička 19. února 2022 23:34

Nadja Kochanski mozno by to aj islo ale nechcem tahat wc odpad tak daleko od stupacky. v navrhoch je priamo pri stupacke a odpadoch