design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Lilly_Ku
Avatar
4507 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:20

rozarka mi ty fotky po renovaci pripadaj jak pred renovaci, rozhodne bych to neoznacila za soucasny styl.

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:42

Rozdil dvou dnu:D

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:47

rasaNori To je ta stodola? 

Offline rozarka
Avatar
4201 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:48

Lilly_KuJa bych ani neměla připomínky k tomu stylu, co se líbí mě, nemusí se líbit jinému. Ale to přehnané áchání nad tím vybavením

Offline Garfie
Avatar
28420 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:53

rozarka Já teda váhám, jestli se mi to před rekonstrukcí dokonce nelíbilo víc.  Rozhodně to teda nestálo za to.

andulka01 Možná je tam mají půjčené jen na focení...

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:54

Kan jj, na prvni fotce uz ji kus chybi do vysky, byl na ni komin jak ve spalovne

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. března 2022 14:58

rasaNori Haha, hele já si to představovala jako fakt stodolu, vyzděný kamenný sloupy a dřevěný stěny z prken a místo půdy trámy. Tohle bych zbourala taky. Ale mákli jste si.

Offline notna
Avatar
9361 příspěvků moje polička 07. března 2022 15:00

rasaNori Ten komín je divnej. Jak si napsala spalovna, začaly mě napadat hororové příběhy

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 07. března 2022 15:19

Kan cela ta stavba byla divna, ale tak uz je minulosti:D

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. března 2022 15:25

Garfie ten obývací prostor před rekonstrukcí mě okouzlil. Udělala bych teda pár úprav, ale ten výsledek je určitě horší.

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 07. března 2022 15:37
Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 07. března 2022 17:07

rasaNori To té museli doma už hodně nasrat, jestli si to takhle rozkopala!

To jo, dobře že jste do toho šli, taky jsem si představovala jinou stavbu;-) 

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 07. března 2022 18:03

Karja on nad tim rostl velky orech, byla na tom zelena stena z brectanu a trubace, bylo to ze vsech stran oblozene vecma co by se mohly hodit a boulderovkou takze moc nebyla videt. A ta druha bude vypadat jak nas dum, i velikostne.

Takovy slepenec 3 mistnosti, chlivku, garaze pro 125, rozpadla puda, plesnivy sklad plny mysi a pavouku, no krasa. Kdyby to byla ta stodola jak pise kan, tak si ji nechame.

A chudak zahrada...

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 07. března 2022 19:34

rasaNori Nezahálíte, už máte vylitý nový základy. Zahrada se zvetí, je to příroda, hlavně se dívej, kam ti vylejvají poslední vodu z míchačky.

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 07. března 2022 19:40

rasaNori náhodou ty různý materiály....ráj pro děti:-D. No to bude kupa práce.

Offline notna
Avatar
9361 příspěvků moje polička 07. března 2022 19:46

Karja To jsi mi připomněla, jak kamarád šílené naštval své děti a jejich kamarády, když nechal ze zahrady odvézt hromadu hlíny po stavbě. Říkal takový prachy ten odvoz stál, děcka naštvaný a teď se ještě ke všemu na zahradě nudí. Že jsem se na to nevykaslal 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. března 2022 19:57

notna jojo, největší zábava na příbuzného zahradě byla loni obří díra v zemi a k tomu ta hromada hlínysyn by se tam klidně odstěhoval.

Offline brrr
Avatar
12299 příspěvků moje polička 07. března 2022 19:58

notna My jsme měli na zahradě takovou spíš hromádku hlíny a děcka ji zbožňovaly. Starší třeba pozval celou třídu ze školky, aby k nám šli hrabat díry (naštěstí nepřišli).

Offline rasaNori
Avatar
8822 příspěvků moje polička 07. března 2022 20:12

Kan ti co to delaji nad tim nastesti uvazujou:)

A ta hromada konci presne u skluzavky z domecku, holky uz to obrecelyuchranila jsem akorat flek na trampolinu:D

Offline Karja
Avatar
44427 příspěvků moje polička 07. března 2022 20:35

Evaeva Jo jako synovec se taky u téhle hald zabaví,to jsou úplně obří projekty co tam dělá, naštěstí švagr furt něco buduje. Moje holky to nebere vůbec, žádné vrtání v zemi, šťouráním klackem v lese. Ony jsou městské společenské typy, bohužel, to nám moc nevyšlo to přestěhování:-D. Druhej synovec nám jednou prolitnul nějakou haldou na stavbě v nějakým hodobozovym oblečení, když ho máma sundávala, tak ji říkal ,,a co asi tak jsem dítě ne, vidím kupu hlíny, tak na ni asi vylezu ne, to je asi přirozený,,. Jsme byli mrtvý.