Karja Jako jednorázově na pohled to hezký to je, ale nedokážu si představit údržbu ani stolu, ani mechu :-) při vlhkosti, kterej ten mech potřebuje, by bylo dřevo, a hlavně všechny kouty v místnosti za chvíli plesnivý.
Mám v ložnici tři dřevěné rámy se stabilizovaným mechem a údržba žádná, už asi deset let? Mech je za zenitem, občas to ještě někdo chce.

