idem zase s blbou otazkou aj ked tusim vopred odpoved :D
mame dost sprosty tvar wc miestnosti a ja by som tam do buducna chcela vytvorit sprchovy kut resp len natiahnut vodu a dat zaves a nie sklenene dvere.
v sucasnosti je tam len zabudovane wc s malym umyvadlom a v druhom vyklenku pracka+susicka na sebe
rozmyslam ci je blbost davat na sirku steny 84 cm wc a male umyvadlo (nasla som 20-25cm aby velmi netrcalo+zmenit otvaranie dveri smerom von ale aj tak nie som presvedcena o tom ze nebude zavadzat) a mat vacsi sprchovaci kut alebo podla mojho povodneho planu ponechat wc s umyvadlom tam kde su teraz a spravit sprchovaci kut mensi cca 70x80cm. (kupelnove studia hovoria ze 70x70 je nutne zlo, 80x80 pre stihlych ludi/deti a ideal je 90x90 a viac)
ta cervena ciara na stene znazornuje velky otvor do stupaciek takze tam nemoze byt ulozny priestor ale na vedlajsej stene uz ano
obrazky:
sucasny stav

navrh schodny

navrh trochu mimo





